Romans pierwszej pary .Nowoczesnej podgrzał wszystkich w Polsce na przełomie lat 2016-2017. Teraz mamy jego nową odsłonę. Romantyczny wypad nie może się udać bez odpowiedniej scenerii. A taką zawsze zapewni Paryż.

Paryż – miasto zakochanych. Jeśli gdzieś spędzać romantyczne wakacje, to tylko tam. Ryszard Petru i Joanna Schmidt wybrali się na urlop. Tym razem nie przeszkadzali im paparazzi, ani nie zakłócała spokoju ochrona.

Spokojna atmosfera w polskiej polityce służy parlamentarzystom, którzy mogą wreszcie odpocząć po trudach walki o dobro obywateli. Nie są jednak wolni od ciekawskich oczu Polaków za granicą.

Petru i Schmidt zostali przyłapani przez czytelnika tabloidu „Fakt” podczas romantycznego posiłku. Trudno stwierdzić, jaka to jest pora dnia i czy politycy są po śniadaniu, czy już po obiedzie. Para raczy się białym winem na balkonie restauracji i jest w szampańskich nastrojach.

Domorosły paparazzi nie przysłuchiwał się ich rozmowom i robił zdjęcia z ukrycia, przez okno. Sądząc po minach zakochanych, można jednak stwierdzić, że bawią się pysznie. Z pewnością nie rozmawiają na żadne trudne tematy, Ryszard Petru jest bowiem uśmiechnięty i swobodny.

fot. screenshot/fakt.pl

Zobacz również