Wyciekły kulisy "Projekt Lady". Fani o tym nie wiedzieli

Wyciekły kulisy "Projekt Lady". Fani o tym nie wiedzieli

"Projekt Lady" ma za zadanie zmienić niesforne kobiety w damy. Produkcja reality show zapewnia uczestniczkom wiele atrakcji i przygód. Niejeden widz chciałaby być na ich miejscu. Mentorka, Tatiana Mindewicz-Paucz zdradza kulisy, których fani jak na razie nie mieli okazji poznać.

"Projekt Lady" jest strzałem w dziesiątkę wśród produkcji TVN. Ostatni sezon wyemitowany latem zobaczyło ponad 1,5 miliona widzów. Uczestniczki swoim zachowanie wzbudzają dużo emocji. Po każdym nowym odcinku program jest mocno komentowany w sieci. Produkcja przygotowuje się już do kolejnego sezonu i poszukuje nowych uczestników. Mentorka, Tatiana Mindewicz-Paucz zdradziła, jak można dostać się do kolejnej edycji "Projekt Lady". Wcześniej jej się to nie zdarzało!

"Projekt Lady": Jak dostać się do programu

Kobieta podkreśla, że ważne jest zaangażowanie w program i chęć zmiany siebie: - Najważniejsze, żeby chciały zmiany, bez względu na to w jakim są aktualnie miejscu i co by chciały robić, czy im się wydaje, że to jest koniec ich życia, bo narozrabiały. To nie jest ważne. Ważne, żeby naprawdę były zdeterminowane do tego, że chcą coś zmienić. Żeby miały też ochotę pracować ciężko, były barwne i kolorowe - tłumaczy dla portalu "Przeambitni.pl" Tatiana Mindewicz-Paucz. Zaznacza, że nie istnieje wśród młodzieży coś takiego, jak patologia. - Jest tylko młodzież, która jest bardziej kolorowa i mniej kolorowa, która miała szanse. Ja nie znam ani jednego młodego człowieka, którego nazwałabym patologią. Oczywiście pracują nad tym osoby (red. nad wyborem uczestników), które odpowiadają za casting i to nie jestem ja. Każdy ma szanse, kto naprawdę chce się zmienić - mówi mentorka. Zaznacza, że jeśli kto jest uzależniony albo chory nie może wziąć udziału w programie: - Natomiast to, że rozrabia, manifestuje, jest agresywny. Super. Będziemy nad tym pracować - wyznaje Mindewicz-Paucz. To rzuca nowe światło na temat castingów do programu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tatiana Mindewicz-Paucz jest trenerką w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trenerka rozwoju osobistego i ekspertką ds. kampanii społecznych. Na początku kariery była menedżerką aktorki Katarzyny Cichopek. Później zaczęła współprowadzić program "Bojówki i papiloty" w stacji TVN Style. Natomiast od 2016 roku występuje w charakterze mentorki w programie "Projekt Lady". Często można ją spotkać jako eksperta w programach telewizyjnych m.in. Dzień dobry TVN i TVN 24. Ukończyła studia dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i  szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak jest przerażona. Dosłownie drży ze strachu
  2. Dawid Kwiatkowski został wybrany. Szacun
  3. Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego eks?! Szokujące doniesienia
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News