Do internetu wyciekło naprawdę skandaliczne nagranie z udziałem dwóch polskich nastolatek. Roześmiane i bardzo dumne z siebie postanowiły one… pobawić się w Hitlera, przy okazji krzywdząc niewinne, bezbronne zwierze. Tysiące użytkowników portali społecznościowych próbuje teraz odnaleźć dziewczyny, aby zostały ukarane za swoje oburzające zachowanie.

„No to się, k***a, w Hitlera pobawię”, „Komora gazowa szmato” – oto słowa, która wypowiadała nagrana na krótki film na Snapchacie nastolatka. Dziewczyna najpierw zaciągała się dymem z e-papierosa, a później wdmuchiwała go do malutkiego pudełka, w którym zamknięta była mysz. Bohaterka nagrania stwierdziła także, że pierwsze zwierzę „zginęło śmiercią tragiczną”, dlatego kupiła sobie drugie.

Według internautów uwiecznione na filmie dziewczyny pochodzą z Żagania. Wiele oburzonych ich zachowaniem osób próbuje teraz szybko je odnaleźć, aby poniosły zasłużoną według nich karę. Sytuacja jest jeszcze bardziej szokująca, kiedy widz dowiaduje się, że odpowiedzialne za znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem, „bawiące się w Hitlera” dziewczyny mają jedynie 14 lat.

...

Zobacz również