Wyciekło! Pracownicy McDonald's ZDRADZAJĄ których kanapek nie kupować!

Wyciekło! Pracownicy McDonald's ZDRADZAJĄ których kanapek nie kupować! Źródło: commons.wikimedia.org

Od brytyjskich dziennikarzy dowiedzieliśmy się, których kanapek pracownicy McDonald's na pewno nie polecą klientom! Dziennik na swoich łamach opublikował rozmowy z ludźmi zatrudnionymi w słynnym fast foodzie.

Dotyczyły one kanapki z rybą - Filet-O-Fish. Ludzie mający styczność z rybnym kotletem w kuchni podawali w wątpliwość jego świeżość. Pracownicy w anonimowych rozmowach wyznawali, że nie jest to ryba bezpośrednio wydobyta z wody, tylko wcześniej przygotowany filet. Znajduję się on w panierce, która potrafi czekać na zrobienie nawet do kilku godzin.

Dziennik sugeruje, iż klienci chcący zjeść Filet-O-Fish powinni prosić obsługę o usmażenie ryby tuż po jej zamówieniu. Gdy padło ze strony autorów publikacji pytanie o to, czy możliwe jest zrealizowanie indywidualnego zamówienia, pracownik przytaczał takie przypadki na przykładzie innych dań, takich jak frytki czy napoje bez konkretnych dodatków. Tu jednak pojawiają się wątpliwości. Taka usługa najprawdopodobniej jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, natomiast nie ma informacji o niej w innych krajach, gdzie popularna sieć ma swoje restauracje.

Pikio galerie 

<p>Źródło:wprost.pl</p>

<p><div class=

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News