Widok Katarzyny Warnke nago już nikogo nie dziwi. Aktorka afiszuje się ze swoim ciałem na każdym kroku. Teraz do sieci wyciekły informacje o jej kolejnej nagiej erotycznej sesji. Aktorka jest wściekła. Katarzyna Warnke wystąpi w Playboyu?

Katarzyna Warnke nie kryje się ze swoją nagością i bardzo często możemy zobaczyć ją nago w mocnych scenach erotycznych i sesjach zdjęciowych.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCA reakcja męża Warnke na jej ostry, nagi seks-występ

Katarzyna Warnke nie zamierza wstydzić się swojego ciała

Aktorka nie ma problemu z pokazywaniem najskrytszych zakamarków swojego ciała. W wywiadach wielokrotnie mówiła, że nagość jest czymś kompletnie naturalnym i nie ma powodu do wstydu.

– Jestem wielbicielką ciała i erotyki. Uważam, że to jest nam potrzebne i żyjemy tym na co dzień. Natomiast nie znoszę, kiedy to staje się wulgarne. Uważamy, że seks jest ważną częścią życia i warto to pokazywać. Nie możemy czuć się winni ani obwiniać drugiej osoby. Obydwoje pracujemy, obydwoje używamy swojego ciała i chcemy grać w pełni – powiedziała dziennikarzom.

ZOBACZ TAKŻE: Warnke CAŁKIEM NAGO na imprezie. Co na to mąż?

Warnke jest wściekła, do sieci wyciekły informacje o jej sesji w Playboyu

Do sieci wyciekły właśnie informacje, że aktorka otrzymała propozycję nagiej, erotycznej sesji w czasopiśmie dla panów Playboy. Warnke jest wściekła, że ta wiadomość została ujawniona jeszcze przed podjęciem przez nią decyzji, czy weźmie udział w sesji.

Dziennikarze dotarli do źródła, które poinformowało, że za ukazanie swoich wdzięków na okładce i w środku, Playboy zaproponował jej aż 80 tys. zł. To bardzo dobra oferta dla Katarzyny Warnke, która przecież nie ma najmniejszego problemu z publicznym pokazywaniem swoich wdzięków.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCA reakcja męża Warnke na jej ostre sceny seksu

Źródło: jastrzabpost.pl

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Pierwszego zna każdy, a następne? Jeśli poznajesz te memy, jesteś weteranem internetu


Morawiecki gasi pożar benzyną? Internauci wyśmiewają starania premiera [MEMY]

Zobacz również