Najgorszy finał wycieczki, znaleziono 6 ciał. Niestety, 2 należą do dzieci

Najgorszy finał wycieczki, znaleziono 6 ciał. Niestety, 2 należą do dzieci Źródło: .

Wycieczka zakończyła się tragedią, której nikt nie był w stanie przewidzieć. Koszmarne informacje obiegają media i mrożą krew w żyłach. Niestety przekazano, że 2 ciała należały niestety do dzieci.

Wycieczka helikopterem nie była pierwszą w życiu pilota, dlatego nikt nawet nie podejrzewał, by mogłoby dojść do czegoś podobnego. Wszystko wydarzyło się nagle i uniemożliwiło bliskim ofiar jakiekolwiek pożegnanie. Okazuje się, że zmarłych może być jeszcze więcej, jednak poszukiwania nagle musiały zostać wstrzymane. 

Wycieczka z możliwie najgorszym finałem 

Jak podaje Fakt, powołując się na doniesienia zagranicznych mediów, akcja poszukiwawcza rozpoczęła się już w czwartek po tym, jak kierownictwo Safari Helicopters zawiadomiło policję, że helikopter z dwiema rodzinami na pokładzie nie powrócił do bazy i jest o 40 minut spóźniony. Wszystko działo się na wyspie Kauai na Hawajach w pobliżu parku narodowego Koke'e, gdzie wczasowicze mieli podziwiać klifowe wybrzeże Na Pali z lotu ptaka. 

Po zgłoszeniu sprawy, wszczęto intensywne poszukiwania maszyny oraz 7 pasażerów znajdujących się wówczas na jej pokładzie. Długo nie natrafiono na żaden ślad, aż w końcu ziścił się najczarniejszy scenariusz. Napotkano wrak zaginionego Eurocoptera AS350, który choć był wyposażony w nadajnik lokacyjny, nie został od razu odnaleziony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wśród ofiar dwoje dzieci 

Niestety potwierdziło się najgorsze. Po przybyciu na miejsce służb stwierdzono zgon 6 osób, z czego 2 ciała należały niestety do dzieci. Tożsamość ofiar jest ustalana. Wciąż nie odnaleziono ostatniego pasażera, a trwające poszukiwania zostały chwilowo wstrzymane. Wszystko przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Gdy tylko będzie to możliwe, ratownicy wznowią pracę. Wciąż nie jest pewne, co doprowadziło do tragedii. Miejscowa policja najprawdopodobniej wszczęła już dochodzenie w tej sprawie, starając się ustalić, czy winnym mógł być pilot. Niewykluczone, że w przeciągu kilku najbliższych dni pojawiają się nowe doniesienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar
  4. Podglądała i szydziła z prania swoich sąsiadów. Gdy poznała prawdę zdębiała
  5. Pod choinkę dostała od teściowej malutki prezencik. Gdy go odpakowała, zaniemówiła, a oczy zaszły jej łzami

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News