Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy wychowali się w kolorowych latach 90., ucieszysz się i to bardzo. Wszystko przez te przecieki płynące od światowego giganta. Jak mówią media branżowe, to pewne, że kultowy gadżet znów ujrzy światło dzienne.

Od pewnego czasu Nintendo zachowuje się zupełnie tak, jakby miało zaraz wypuścić nowy sprzęt. Jednak chodzi o nie byle jaką zabawkę. Japońska firma przymierza się najprawdopodobniej do wypuszczenia na rynek kultowego Game Boya. Skąd pewność, że to zrobi? Wszystkiemu świadczą działania Japończyków.

Nintendo zastrzegło nowy znak towarowy, który opiera się na marce Game Boya. Nie wzbogaciło jednak nazwy o rozwinięcie, jak to miało miejsce przy wersji Advanced czy Color. Stąd też przypuszczenia, że gigant po latach chce odświeżyć kultową zabawkę sprzed dwóch dekad.

Takie zagranie nie byłoby nowością ze strony Japończyków. Od lat bowiem z powodzeniem przypominają o swoim starym sprzęcie i co rusz ogłaszają odnowione wersje gadżetów sprzed lat. Nie mogliby więc przepuścić okazji do zagrania na nostalgii tych, którzy w latach 90. spędzali całe dnie, grając na ich sprzęcie.

źródło: planeta.fm

Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]


Kosmiczna sonda popełniła samobójstwo - przedtem wykonała NIESAMOWITE zdjęcia!

...

Zobacz również