Wybuchła nowa afera! Może pogrążyć cały PiS
Wiadomości Pikio - 2 Czerwca 2018

Wybuchła nowa afera! Może pogrążyć cały PiS

PiS będzie miał w najbliższym czasie sporo do wyjaśnienia. Afera Amber Gold wybuchła po ogłoszeniu upadłości spółki w sierpniu 2012 roku. Polaków oszukano wtedy na blisko 851 mln złotych. Założyciel i prezes firmy, Marcin P., został aresztowany i postawiono mu aż 25 zarzutów. Wraz z nim zarzuty usłyszała między innymi Katarzyna M.-W., która jednak wciąż sprawuje bardzo ważne stanowisko w rządowej instytucji.

Katarzyna M.-W., pracując w 2011 roku w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego, zaniechała swoje obowiązki. Bazując na jej opinii OLT Express rozszerzyło swoją działalność na regularny przewóz, mimo poważnych problemów finansowych i absolutnej zależności od pieniędzy z Amber Gold. Katarzynie M.-W. postawiono kilka zarzutów, jednak mimo to... zaczęła pracę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Nową posadę załatwił jej bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, Janusz Niedziela.

Prezes PiS pozwala na takie zachowanie

Janusz Niedziela, szef PAŻP, zatrudnił Katarzynę M.-W. na stanowisku pełnomocnika ds. efektywności kosztowej. Katarzyna podlega na nowej posadzie wyłącznie szefowi. Żeby tego było mało, reprezentuje Polską Agencję Żeglugi Powietrznej na arenie międzynarodowej. Tę można spotkać głównie na branżowych spotkaniach w UE. - Nie wiadomo, po co Niedziela ją zatrudnił, ale pewnie chciał przekazać, że nikt nie może mu się wtrącać. Jako stary członek Porozumienia Centrum, powołujący się na bliską wieloletnią współpracę z Kaczyńskim, zbudował sobie w PAŻP własne księstwo i nikogo nie słucha - opowiada o całej sytuacji źródło z PiS. Jeśli prezes Prawa i Sprawiedliwości faktycznie wie o całej sytuacji i daje na nią przyzwolenie, to ta informacja może zaszkodzić przyszłości jego partii. Nikt nie wątpi bowiem, że uwikłanie w tak głośną aferę może być ogromnym blamażem.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk zrezygnuje z posady w UE?! Ujawniono jego plan
  2. Prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego? Nie mają wątpliwości, należy go ujawnić
  3. Ogromna eksplozja i pożar na pokazie dla dzieci! Wielu rannych
<>drzazga_i_dudaIle radni PiS zarabiają w spółkach Skarbu Państwa? Zawrotne sumy!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
drzazga_i_dudaIle radni PiS zarabiają w spółkach Skarbu Państwa? Zawrotne sumy!Czytaj dalej
<>absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej