Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy

Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy Źródło: twitter.com Iran News Wire

Potężny wybuch w szpitalu za granicą, Przybyłe na miejscu służby niewiele były w stanie zrobić, jest wiele ofiar śmiertelnych. W sieci pojawiły się przyprawiające o gęsią skórkę nagrania z miejsca tragedii.

Wybuch w gazu doszczętnie wstrząsną lokalną społecznością. Głośny huk, wysoki ogień, a później kłęby dymu unoszące się nad okolicą - to spotkało mieszkańców. Natychmiast wezwano pomoc, jednak życia wielu osób nie udało się uratować. Sceny rodem z horroru obiegają media z całego świata. Czegoś takiego nikt nie mógł się spodziewać. 

Potężny wybuch w szpitalu za granicą

RMF24 donosi, że w szpitalu w stolicy Iranu,Teheranie, doszło do wybuchu gazu. Zdarzenie miało miejsce 30 czerwca, dlatego oficjalnych informacji w tej sprawie wciąż pojawiło się niewiele. Straż pożarna wciąż prowadzi akcję ratunkową. Trwa ugaszanie ognia, z którego wydobywające się kłębu dymu spowiły całe miasto. Lokalna społeczność jest przerażona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wstępnie mówi się o co najmniej 17 osobach zabitych oraz kilku rannych. Liczby te mogą jednak stale rosnąć. Tamtejsze media donoszą, że wiele osób jest uwięzionych w ruinach budynku. Służby robią co mogą, by uratować każde z żyć, niestety finału tego koszmaru nikt nie może przewidzieć.  

Dzisiaj grzeje: 1. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

Jak podaje RMF24, choć oficjalne śledztwo jeszcze nie zostało wszczęte, według jednej z pierwszych teorii, w piwnicy szpitala doszło do wycieku gazu, a później jednak wybuchu. Ustalaniem dokładnych okoliczności zdarzenia policja zajmie się jednak dopiero, gdy sytuacja została opanowana. W międzyczasie mieszkańcy publikują w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania płonącego budynku. Widok jest przerażający.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Zauważyłeś u sąsiadów deski przykrywające koła aut? Warto zrobić tak jak oni, w okolicy może być poważny problem
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News