rodzina eksplozja
Twitter GDDKiA Katowice
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Gigantyczny wybuch przy centrum handlowym. Są ofiary, policja, straż i karetki w akcji

Dramatyczne doniesienia z jednej z polskich miejscowości. Tuż przy centrum handlowym miał miejsce ogromny wybuch. Niestety, jak wynika z doniesień, są ofiary.

Dramatyczne sceny w jednej z polskich miejscowości tuż przy centrum handlowym. Cała rodzina została okrutnie poszkodowana w wybuchu, do jakiego doszło w czwartek po południu. Jak informuje "Dziennik Zachodni", doszło do niego tuż przy centrum handlowym M1 w Czeladzi. Niestety jest ofiara.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Dramatyczne doniesienia z jednego z polskich miast, cała rodzina poszkodowana

Wybuch, do którego doszło w Czeladzi tuż przy centrum handlowym M1 spowodował śmierć jednej osoby, przekazała policja w rozmowie z lokalnymi mediami. Trzy kolejne osoby odniosły obrażenia w wyniku eksplozji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- W trakcie robót drogowych doszło prawdopodobnie do wybuchu, w wyniku czego poszkodowane zostały cztery osoby. Jedna osoba nie żyje - przekazał kpt. mgr inż. Krystian Biesiadecki, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP Będzin w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Na ten moment służby wciąż zajmują się ustalaniem tego, co było przyczyną eksplozji. Możliwe, że był to wybuch gazu, jednak istnieje również możliwość, że był to niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Badaniu poddane zostaną również okoliczności oraz bezpośrednia przyczyna zgonu jednego z pracowników wodociągów.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. W niedzielę i święta nie pójdziemy do kościoła? Jest decyzja, Metropolita zdecydował o najbliższym miesiącu

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

Jak przekazał "Dziennik Zachodni", tragedia miała rozegrać się w trakcie prac drogowych, które prowadzone był przy ulicy Czeladzkiej w Będzinie. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach we wpisie na Twitterze przekazała, że na miejscu pojawili się saperzy oraz wstrzymano ruch tramwajowy. W akcji wzięła udział straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ranni pracownicy zostali w pierwszej chwili opatrzeni, a jeden z nich trafił do szpitala z obrażeniami twarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równych
  2. Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorąco
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News