W niedzielę w Atlancie odbyły się wybory Miss America. Udział w nich wzięło 51 kandydatek z całego kraju. Wybór, jakiego dokonało jury, wzbudził jednak spore kontrowersje w Stanach Zjednoczonych. Jak wskazują Amerykanie, wybrano wcale nie najpiękniejszą z kandydatek.

Cara Mund, bo ta 23-latka jest nową Miss America, to pierwsza Miss w historii, która pochodzi z Dakoty Północnej. Mund, która odebrała koronę z rąk byłej Miss – Savvy Shields z Arkansas – to absolwentka Brown University. Planuje teraz zacząć studia na University of Notre Dame w Indianie.

Jury uznało, że 23-latka jest najpiękniejszą z wszystkich 51 kandydatek. Mund miała się najlepiej prezentować spośród wszystkich w kreacji wieczorowej i w bikini. Oczarowała wszystkich w konkursie talentów i zszokowała krytyką Trumpa w odpowiedziach do pytań sędziów. Nie spotkała się jednak z ogromnym entuzjazmem ze strony samych Amerykanów, a także reszty świata.

Ci nie szczędzą nowej Miss America krytyki. Jak uważają, nie jest tak ładna, jak wiele pozostałych kandydatek, które nie zostały wybrane na Miss. W internecie już zaroiło się od komentarzy, że Mund wygląda jak „dobrze zrobiona 30-latka” czy „napompowany hamburger”. Szczególnie wiele jest odniesień do Miley Cyrus. Internauci twierdzą, że Mund wygląda jak „Cyrus z tyłkiem Jennifer Lopez” albo jest „brzydszą wersją Miley”.

źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com

źródło: onet.pl

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również