RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory

RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory

Wybory samorządowe już coraz bliżej, a kampanie wyborcze trwają w najlepsze. Teraz w kluczowym momencie Rzeczpospolita ujawniła pilnie strzeżoną tajemnicę PiS.

Wybory samorządowe są teraz jednym z najgorętszych tematów w polskiej polityce. Wszystkie sztaby wyborcze prężą się, aby uzyskać jak najwyższe poparcie dla swoich kandydatów, których nie brakuje. Jednak PiS ma w zanadrzu tajną broń, która ma partii zapewnić kolejne zwycięstwo.

Wybory samorządowe: tajna broń PiS

Gazecie Rzeczpospolita udało się dotrzeć do największej tajemnicy partii rządzącej związanej z nadchodzącymi wyborami. PiS w wyborach samorządowych postanowił skupić swoją uwagę przede wszystkim na sejmikach. Jednak wybierając taką strategię, trzeba wiedzieć, w jakich rejonach naszego państwa partia ma poparcie, a w jakich nie. Do tego potrzebne są sondaże, które często cytowane są w mediach. Jednak jak się okazuje, sztaby PiS-u mają do dyspozycji dane niedostępne dla opinii publicznej. Stratedzy zasiadający w szeregach sztabu partii mają do dyspozycji bardzo szczegółowe sondaże, które pomagają w odpowiednim doborze środków i sił, jeżeli chodzi o kampanie. Bo przecież po co inwestować takie same pieniądze w kampanie w rejonie, gdzie PiS ma największe poparcie, skoro można je znacznie lepiej ulokować na kampanie w obszarze, gdzie przewagę mają oponenci. - One umożliwiają nam wskazywanie tych powiatów, gdzie powinniśmy angażować swoje siły, a gdzie nie jest to potrzebne - mówi rozmówca gazety z partyjnej centrali. Wygląda na to, że PiS ma sporą przewagę strategiczną względem swoich przeciwników. Jednak opozycja również nie śpi i na pewno mają jeszcze jakieś asy w rękawach. Jednak PiS już raz udowodnił, że na kampanii wyborczej zna się w Polsce jak mało kto. Czyżby czekały nas kolejne wybory zdominowane przez partię Jarosława Kaczyńskiego?  1. Małgorzata Gersdorf wyznaczyła swojego zastępcę. Nie uznaje decyzji Dudy
  2. PiS znalazł bat na Tuska. Wiadomo jak go ukażą
  3. Wielki powrót Kwaśniewskiego! Genialnie zgasił Dudę ripostą o Unii
źródło: interia.pl Następny artykuł