RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory

RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory

Wybory samorządowe już coraz bliżej, a kampanie wyborcze trwają w najlepsze. Teraz w kluczowym momencie Rzeczpospolita ujawniła pilnie strzeżoną tajemnicę PiS.

Wybory samorządowe są teraz jednym z najgorętszych tematów w polskiej polityce. Wszystkie sztaby wyborcze prężą się, aby uzyskać jak najwyższe poparcie dla swoich kandydatów, których nie brakuje. Jednak PiS ma w zanadrzu tajną broń, która ma partii zapewnić kolejne zwycięstwo.

Wybory samorządowe: tajna broń PiS

Gazecie Rzeczpospolita udało się dotrzeć do największej tajemnicy partii rządzącej związanej z nadchodzącymi wyborami. PiS w wyborach samorządowych postanowił skupić swoją uwagę przede wszystkim na sejmikach. Jednak wybierając taką strategię, trzeba wiedzieć, w jakich rejonach naszego państwa partia ma poparcie, a w jakich nie. Do tego potrzebne są sondaże, które często cytowane są w mediach. Jednak jak się okazuje, sztaby PiS-u mają do dyspozycji dane niedostępne dla opinii publicznej. Stratedzy zasiadający w szeregach sztabu partii mają do dyspozycji bardzo szczegółowe sondaże, które pomagają w odpowiednim doborze środków i sił, jeżeli chodzi o kampanie. Bo przecież po co inwestować takie same pieniądze w kampanie w rejonie, gdzie PiS ma największe poparcie, skoro można je znacznie lepiej ulokować na kampanie w obszarze, gdzie przewagę mają oponenci. - One umożliwiają nam wskazywanie tych powiatów, gdzie powinniśmy angażować swoje siły, a gdzie nie jest to potrzebne - mówi rozmówca gazety z partyjnej centrali. Wygląda na to, że PiS ma sporą przewagę strategiczną względem swoich przeciwników. Jednak opozycja również nie śpi i na pewno mają jeszcze jakieś asy w rękawach. Jednak PiS już raz udowodnił, że na kampanii wyborczej zna się w Polsce jak mało kto. Czyżby czekały nas kolejne wybory zdominowane przez partię Jarosława Kaczyńskiego?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Gersdorf wyznaczyła swojego zastępcę. Nie uznaje decyzji Dudy
  2. PiS znalazł bat na Tuska. Wiadomo jak go ukażą
  3. Wielki powrót Kwaśniewskiego! Genialnie zgasił Dudę ripostą o Unii
źródło: interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News