Wybory samorządowe 2018 zbliżają się już coraz większymi krokami. Jedną z najbardziej emocjonujących batalii między politykami bez wątpienia okaże się starcie o fotel prezydenta Warszawy. Znany kandydat zaliczył jednak właśnie niemałą wpadkę, kiedy to straż miejska założyła na koło jego samochodu blokadę z powodu nieprawidłowego parkowania.

Wybory samorządowe 2018 przyciągną prawdopodobnie do urn prawdziwe tłumy obywateli. Głosowania są bowiem wyraźnie nagłaśniane, a poszczególni kandydaci podchodzą do swego startu niezwykle zdecydowanie i ambitnie.

Wybory samorządowe 2018: kto wygra w Warszawie?

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych politycznych walk okaże się najpewniej elekcja w stolicy. Chociaż media rozpisują się głównie o dwóch prowadzących w sondażach kandydatach, czyli Patryku Jakim oraz Rafale Trzaskowskim, to nie oni znaleźli się dziś na językach mieszkańców Warszawy.

Zadziwiającym hitem internetu okazały się bowiem nowe zdjęcia Janusza Korwin-Mikkego, a właściwie… jego samochodu. Były europoseł postanowił bowiem zostawić pojazd na środku stołecznego placu Narutowicza. Kiedy powrócił na miejsce, które wybrał do zaparkowania, zauważył na jednym z kół blokadę założoną przez strażników miejskich.

Chociaż Korwin-Mikke próbował dyskutować z mundurowymi, jego argumenty najpewniej nie załatwiły problemu. Media społecznościowe obiegają właśnie zdjęcia z tego kompromitującego zdarzenia, których sam polityk wciąż nie chce skomentować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Janusz Korwin-Mikke zadziwił stołecznych wyborców

– Janusz @JkmMikke wjechał jak panisko na środek placu Narutowicza i straż miejska założyła mu blokadę. Prawo obowiązuje wszystkich, panie Januszu! – czytamy na koncie Miasto Jest Nasze na Twitterze, gdzie opublikowano kontrowersyjne fotografie.

Warto zaznaczyć, że emocje wśród internautów podsyca dodatkowo fakt, iż na hasło wyborcze Korwin-Mikke wybrał słowa: „Warszawa przyjazna kierowcom”. Jak ostatecznie sam się przekonał, służby w stolicy sprzyjają jedynie tym, którzy nie łamią drogowych przepisów.

Internauci okazali się wobec polityka naprawdę bezlitośni. Złośliwie wytykali mu między innymi, że parkowanie idzie mu z podobnym powodzeniem, jak wprowadzanie swej partii do Sejmu RP.

Niektórzy bardzo krytycznie wypowiadali się za to na temat samego rozplanowania okolicy. Sugerowali między innymi „przebudowę Placu Narutowicza, zwężenie Grójeckiej i stworzenie tam centralnego placu Ochoty”. Zwolennicy Korwin-Mikkego wyrażali więc nadzieję, że to właśnie on uczyni to swą decyzją jako prezydent Warszawy. Jak jednak wynika z sondaży, na razie ma na zwycięstwo naprawdę znikome szanse.

Wybory samorządowe 2018
Fot. Twitter/Miasto Jest Nasze
Wybory samorządowe 2018
Fot. Twitter/Miasto Jest Nasze

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szukała go cała Warszawa, nastąpił zwrot akcji. Pyton znad Wisły nie żyje
  2. Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka znanego polityka rozpoczyna karierę
  3. Polityk PiS po prostu rzucił legitymacją partyjną! Ma dość ludzi prezesa
  4. Za chleb i bułki będziemy płacić jak za zboże! Ceny galopują, nawet 10 zł za bochenek!

Czy popierasz Janusza Korwin-Mikkego?

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Zobacz również