Szokujących rzeczy dowiadujemy się na temat wyborów Miss Polonia. Większość z nas miała z pewnością inne spojrzenie na konkursy piękności. Brutalna rzeczywistość okazuje się trudna do zaakceptowania.

W niedzielę dowiedzieliśmy się kto rządzi teraz w kategorii najładniejszej Polki. Otóż po gali Miss Polonia najważniejszy laur przypadł w udziale Agacie Biernat. To 27-latka ze Zduńskiej Woli. Znana jest między innymi z dużej ilości selfie i umiejętności tańczenia na rurze.

Po wyborach komentarze eksplodowały. Internauci nie są zadowoleni z urody nowej miss, do tego jeszcze wielu z nich opisuje wybory jako ustawione. Wskazuje na to wiele intrygujących okoliczności.

Pani Agata była już uczestniczką wyborów na najpiękniejszą Polkę. W 2009 roku została wicemiss Miss Polonia. Brała też udział udział w wielu eventach sponsorowanych przez organizatorów wyborów Miss, a nawet w show „Ugotowani”.

Wielu internautów znających regulamin pisało, że został on zmieniony przed tegorocznymi wyborami. Dopuszcza się dziewczyny do 28 roku życia, podczas gdy wcześniej było to tylko 25 lat.

Dla jednych to zbieg okoliczności, inni praktycznie nie mają wątpliwości. Prawdziwą burzę rozpętała jednak Weronika Marzęda. Czy teraz wszystko ułoży się w logiczną całość?

ZOBACZ TAKŻE: Ta sesja rozsadziła internet. Finalistki Miss Polonia…

Dużo wątpliwości w sprawie wyboru najpiękniejszej Polki

Weronika Marzęda, jedna z kandydatek na Miss, wrzuciła na InstaStory taką oto historię zza kulis:

– Kochani, gdybym tylko mogła mówić prawdę… Może zbierzemy się na pokrycie mojej kary finansowej?

Oliwy do ognia dodaje jeszcze fakt, iż w relacji z wyborów ktoś „chlapnął” o wygranej kandydatki z numerem 20. Nie było może w tym nic dziwnego, gdyby nie miało to miejsca na godzinę przez rozstrzygnięciem konkursu.

Antek Królikowski, znany aktor młodego pokolenia, udzielał wywiadu dziennikarzowi Oliverowi Janiakowi, który prowadził cała imprezę. Zdradził w nim kto jego zdaniem znajdzie się w finałowej trójce. I Agata Biernat oczywiście została wytypowana.

Znamienne jest tutaj głosowanie internatów. Biernat nie była w nim faworytką, potem pojawiając się nagle w finale.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa moda. Modelki plus size nie wstydzą się niczego

Organizator konkursu poproszony przez dziennikarzy o komentarz, w żaden sposób nie odniósł się do sprawy. Poprosił za to o dostarczenie materiałów, które mogą świadczyć o zaistniałym zamieszaniu.

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

Źródło: pudelek.pl

Zobacz również