Wybory do Sejmu, sondaż: PiS z dwukrotnie wyższym poparciem niż PO

Wybory do Sejmu, sondaż: PiS z dwukrotnie wyższym poparciem niż PO Źródło: flickr/kancelaria_premiera/

Tegoroczne wybory do Sejmu wzbudzają wiele emocji, niekoniecznie pozytywnych. W mediach pojawiły się właśnie najnowsze sondaże, które mogą być dla niektórych ogromnym zaskoczeniem. Wyniki są naprawdę zdumiewające.

Wybory do Sejmu, które zbliżają się wielkimi krokami, budzą ogromne poruszenie. Każde nowe doniesienia w tej kwestii wiążą się najczęściej z negatywnymi emocjami, które prowadzą do wielu konfliktów. Teraz pojawiły się informacje na temat najnowszego sondażu, który zaskoczył wszystkich. Zwolennicy PO nie będą zadowoleni. 

Tegoroczne wybory parlamentarne budzą emocje. Przewaga partii jest znacząca 

W mediach pojawiły się informacje na temat najnowszego sondażu CBOS w wyborach parlamentarnych. Zaskoczeniem nie będzie fakt, że PiS wciąż jest na prowadzeniu, jednak zupełnie inne emocje może budzić ogromna przewaga partii Jarosława Kaczyńskiego nad PO.  

Według oficjalnych informacji PO otrzymało 22 % poparcia. Trzeba przyznać, że różnica między Platformą Obywatelską a partią Prawo i Sprawiedliwość jest znacząca, bowiem PiS otrzymał aż 44 % poparcie ze strony Polaków, czyli dwukrotnie więcej. Zwolennicy PO zapewne nie są szczególnie zadowoleni z tego powodu, co zapewne już niebawem będzie wyraźnie zauważalne.

Trzecią partią, której udało się osiągnąć sukces, jest Wiosna Roberta Biedronia, która otrzymała zaledwie 7 % poparcia. Oznacza to, że pozostałe partie nie przekroczyły nawet 5-procentowego progu wyborczego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przeprowadzone badania nie pozostawiają złudzeń 

Badania, które zostały przeprowadzone w dniach 6-13 czerwca na grupie 115 dorosłych obywateli Polski, wyraźnie wskazały liderów. Wyniki pokazują również, że Kukiz'15 otrzymał zaledwie 4 % poparcia, natomiast PSL i Korwin jedynie 3 %.

Najgorzej wypadały partie SLD, Nowoczesna, Zieloni i Ruch Narodowy, otrzymały one kolejno: 2%, 1%, 1% i 1% poparcia mieszkańców Polski. 

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Wiadomosci.gazeta

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu