PiS wysyła w Polskę "cysterny wstydu". Nowy etap kampanii wyborczej

PiS wysyła w Polskę "cysterny wstydu". Nowy etap kampanii wyborczej Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. PiS postanowił rozpocząć nowy etap kampanii wyborczej i wysyła w Polskę ,,cysterny wstydu". Oklejone auta mają wyruszyć już wkrótce spod przejścia granicznego w Świecku. Co będą symbolizowały owe ,,cysterny wstydu"?

Wybory do sejmu i senatu już za niewiele ponad miesiąc. Politycy jak zawsze próbują wzajemnie atakować i rozliczać się w swoich kampaniach wyborczych. Prawo i Sprawiedliwość postanowiło zobrazować obywatelom straty, jakie musiał ponosić budżet państwa, ze względu na nieszczelny system podatkowy w latach 2007-2015. W ten sposób będą chcieli dogryźć opozycji.

Na czas kampanii wyborczej, "cysterny wstydu" będą jeździły po kraju

Akcja ,"cysterny wstydu", którą przeprowadzi Prawo i Sprawiedliwość ma na celu pokazać obywatelom, że obecny rząd radzi sobie o wiele lepiej, niż jego poprzednicy. Według polityków PiS, koalicja PO - PSL sprawiła, iż budżet Państwa ponosił ogromne straty przez dziurę systemie podatkowym. Według obecnego rządu, polski system podatkowy został naprawiony, a w swojej kampanii wyborczej chcą przekazać obywatelom, w jaki sposób zostało to osiągnięte. 

Wyjazd "cystern wstydu PO - PSL" zostanie zainaugurowany przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa sztabu wyborczego PiS Joachima Brudzińskiego. Oklejone cysterny wyjadą z dawnego przejścia granicznego w Świecku. 

Doniesienia o finansowaniu akcji przez spółkę Orlen. PiS dementuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez kilka następnych tygodni ciężarówki będą jeździły po Polsce w celu poinformowania wyborców, jakich zaniedbań dopuścili się politycy z koalicji PO-PSL, kiedy rządzili krajem. Obywatele mają dowiedzieć się również, jak z został uszczelniony system podatkowy przez obecny rząd. Razem z "cysternami wstydu" będzie prowadzona akcja ulotkowa.  

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Sztab wyborczy PiS poinformował, że cała akcja jest finansowana przez ich komitet wyborczy. Pojawiły się nawet plotki, iż w akcje miały być włączone ciężarówki znanego koncernu paliwowego Orlen, jednak szybko te plotki zostały zdementowane przez spółkę. Rok temu podobną akcję zorganizowała Platforma Obywatelska. Nie były to co prawda cysterny, a ruchome billboardy z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Akcja nosiła tytuł ,"Konwój wstydu PiS".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezes ZUS ujawnia. Oto jak zgarnąć wyższą emeryturę
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

źródło: Radio Zet

Następny artykuł