Jak wiadomo, ostatnio Jarosław Kaczyński zachorował. Z tej okazji Gazeta Wyborcza życzyła mu zdrowia. To jak jej odpowiedziano, nie należy do uprzejmych komentarzy.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości kilka dni temu zachorował. Dopadł go paskudny wirus i przez to nie mógł stawić się na ważnym spotkaniu członków partii, gdzie miała być omawiana kwestia rekonstrukcji rządu. Także nie stawił się na konwencji Polski Razem.

Gazeta Wyborcza napisała o tym na swoim portalu i życzyła prezesowi zdrowia. Na pewno nie było w tym ironii, a redaktorzy po ludzku chcieli Jarosławowi Kaczyńskiemu życzyć powrotu do zdrowia. Jest to już starszy człowiek i na pewno tego w pierwszej kolejności trzeba mu życzyć. Nie wszyscy jednak chcą dla niego dobrze. Szczególnie opozycja cieszy się z jego choroby.

Zdumiewająca reakcja

Jeden ze znanych aktorów, którego można było zobaczyć m.in. w serialu „M jak Miłość” ewidentnie nie chcę powrotu do zdrowia prezesa. Na swoim Facebooku wstawił post, w którym raczej nieprzychylnie wypowiada się o ludziach, którzy życzą powrotu do zdrowia prezesowi. Aktor napisał, że „Poje*** ich z tymi życzeniami”.

Internauci są podzieleni w tej kwestii. Jak zwykle znajdą się ci, którzy nie chcą powrotu do zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Michał Szczerba napisał na swoim Twitterze, że premier „Szydło jest tak samodzielnym premierem, że z powodu infekcji prezesa rekonstrukcja jej rządu zostaje zawieszona”.

Fot. Facebook/Jacek Poniedziałek
Fot. Twitter/Michał Szczerba

Źródło: polityczek.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również