Wyborcza życzy Kaczyńskiemu zdrowia. Odpowiedź? "Pojebało ich z tymi życzeniami"

Wyborcza życzy Kaczyńskiemu zdrowia. Odpowiedź? "Pojebało ich z tymi życzeniami"

Jak wiadomo, ostatnio Jarosław Kaczyński zachorował. Z tej okazji Gazeta Wyborcza życzyła mu zdrowia. To jak jej odpowiedziano, nie należy do uprzejmych komentarzy.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości kilka dni temu zachorował. Dopadł go paskudny wirus i przez to nie mógł stawić się na ważnym spotkaniu członków partii, gdzie miała być omawiana kwestia rekonstrukcji rządu. Także nie stawił się na konwencji Polski Razem. Gazeta Wyborcza napisała o tym na swoim portalu i życzyła prezesowi zdrowia. Na pewno nie było w tym ironii, a redaktorzy po ludzku chcieli Jarosławowi Kaczyńskiemu życzyć powrotu do zdrowia. Jest to już starszy człowiek i na pewno tego w pierwszej kolejności trzeba mu życzyć. Nie wszyscy jednak chcą dla niego dobrze. Szczególnie opozycja cieszy się z jego choroby.

Zdumiewająca reakcja

Jeden ze znanych aktorów, którego można było zobaczyć m.in. w serialu "M jak Miłość" ewidentnie nie chcę powrotu do zdrowia prezesa. Na swoim Facebooku wstawił post, w którym raczej nieprzychylnie wypowiada się o ludziach, którzy życzą powrotu do zdrowia prezesowi. Aktor napisał, że "Poje*** ich z tymi życzeniami". Internauci są podzieleni w tej kwestii. Jak zwykle znajdą się ci, którzy nie chcą powrotu do zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Michał Szczerba napisał na swoim Twitterze, że premier "Szydło jest tak samodzielnym premierem, że z powodu infekcji prezesa rekonstrukcja jej rządu zostaje zawieszona". Fot. Facebook/Jacek Poniedziałek Fot. Twitter/Michał Szczerba Źródło: polityczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News