Taśmy Kaczyńskiego? Wyborcza o świcie ma ujawnić aferę, która pogrzebie Prezesa i PiS

Taśmy Kaczyńskiego? Wyborcza o świcie ma ujawnić aferę, która pogrzebie Prezesa i PiS Źródło:

"Wyborcza" ma dostęp do kompromitujących materiałów prezesa PiS? Dziś w mediach masowo pojawiały się zapowiedzi publikacji informacji, które jutro rano mają ujrzeć światło dzienne. W ocenie polityków i internautów, te mogą diametralnie wpłynąć na wizerunek partii. Szykuje się skandal dekady, a PiS już odwołał polityków z porannych audycji! 

"Wyborcza", w ocenie głosów, które pojawiają się w mediach ma dostęp do "taśm Kaczyńskiego". Dziennikarze mieli dotrzeć do informacji, które na dobre pogrążą wizerunek partii, a przede wszystkim ujawnią zakulisowe rozmowy prowadzone przez prezesa. Politycy PiS mówią o "pseudo rewelacjach", a sam dziennik i jego pracownicy nie mają wątpliwości: ten skandal przejdzie do historii.

Co "Wyborcza" ma opublikować o Jarosławie Kaczyńskim? Tajemnicze taśmy i brat cioteczny w tle

W związku z licznie pojawiającymi się doniesieniami mediów, a przede wszystkim zaangażowanych w sprawę internautów, wokół sylwetki prezesa PiS narosło dziś wiele kontrowersji. Dziennikarze mieli dotrzeć do taśm, które przekazał... brat cioteczny polityka. W programie "Onet Rano" Tomasz Lis zapowiedział "polityczną bombę", która ma wybuchnąć jutro, najdalej - pojutrze. Okazuje się, że to natychmiast zauważyli internauci oraz politycy opozycji. Dziennikarze oraz przeciwnicy polskiej prawicy nie mają wątpliwości - jutro rano wybuchnie skandal. W tle, nie tylko bulwersujące informacje w sprawie Jarosława Kaczyńskiego, ale i postać jego brata ciotecznego, który miał "dostarczyć" taśmy dziennikowi.

Kim jest Jan Maria Tomaszewski? Zaskakujący wywiad o relacjach w rodzinie

Brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego jest doradcą w zarządzie TVP. Jan Maria Tomaszewski to syn siostry Jadwigi Kaczyńskiej. Mężczyzna miał poinformować, podążając za doniesieniami innych mediów, że jest w stanie ujawnić materiały, które wpłyną dramatycznie na wizerunek prezesa partii. Mężczyzna nagrywał swojego krewnego od dłuższego czasu. W związku z analizą wywiadów Tomaszewskiego o swoim kuzynie warto wspomnieć, że ten ciepło wspominał wspólny czas spędzany w towarzystwie krewnego. - My zawsze o sobie mówiliśmy brat, nie kuzyn. Jestem rok młodszy od Jarka, wychowywaliśmy się razem, oni często bywali u nas, ja u nich cały czas. Kochaliśmy się jak bracia, to jasne, że byliśmy i jesteśmy blisko - mówił w jednym z wywiadów Tomaszewski. W związku z działaniami, które zapowiedzieli dziennikarze pojawiły się liczne głosy, które mówią o wielkim skandalu. Większość z niepokojących wypowiedzi znaleźć można na Twitterze. - Pani Mazurek już wie, co będzie w jutrzejszej Wyborczej. Na szczęście ludzie ocenią to sami. Swoją drogą ciekawe, że zamieściła odpowiedzi PiS a nie dała pytań, jakie zadaliśmy Jarosławowi Kaczyńskiemu - napisał Wojciech Czuchnowski na swoim profilu. - Niestety, nie zdążyliśmy podnieść nakładu jutrzejszego wydania "Gazety Wyborczej". A zatem, jeśli ktoś nie ma jeszcze naszej cyfrowej prenumeraty (zawsze może wykupić), to spacer do kiosku rekomenduję z samego rana - napisał na swoim profilu Jarosław Kurski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Słyszę, że jakaś niezbyt nowa taśma, że Srebrna, że JK, jutro w GW i red. Czuchnowski. Dużo w tym wszystkim emocji, podkręcanych aurą tajemniczości. Polecam na spokojnie poczekać, sam z ciekawością przeczytam i ocenię dopiero po fakcie, jeśli ten nastąpi i będzie co - napisał Marcin Makowski na profilu twitterowym. Nie wiadomo jednak, czy te wiadomości się potwierdzą. Miliony zaniepokojonych Polaków oczekują na publikację porannego wydania "Gazety Wyborczej". O całej sprawie będziemy na bieżąco informować na Pikio.pl. Prosimy o śledzenie naszej strony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Omenaa Mensah ma bardzo ZASKAKUJĄCE hobby, które uprawia w swoim domu. Nigdy NIE UWIERZYCIE czym się zajmuje!
  2. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  3. Nagłe spotkanie PiS Kaczyńskiego. Macierewicz wezwany na dywanik
  4. Kaczyński wiedział wcześniej o zatrzymaniu Bartłomieja M.? Dziennikarz snuje teorię
  5. Kaczyński chce się pozbyć Macierewicza? Autor biografii polityka PiS wyjaśnia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News