Wyborcy zdruzgotani. SZOKUJĄCE oświadczenie prokuratury ws. śmierci Wójcikowskiego

Wyborcy zdruzgotani. SZOKUJĄCE oświadczenie prokuratury ws. śmierci Wójcikowskiego

Wyborcy są zdruzgotani. Jest szokujące oświadczenie prokuratury ws. śmierci Wójcikowskiego. Tego nikt z nas nie mógł się spodziewać, że będzie miał miejsce taki obrót sprawy.

Prokuratura zdecydowała się na całkowite umorzenie(!) śledztwa w sprawie wypadku posła Kukiz'15 Rafała Wójcikowskiego. Poinformował o tym w piątek rzecznik prasowy prokuratury Krzysztof Kopania. Do wypadku, w którym zginął poseł Kukiz'15, doszło w styczniu 2017 roku na drodze S8, niedaleko Skierniewic. Rafał Wójcikowski poruszał się samochodem osobowym, jadąc w kierunku Warszawy.

Jak zginął Rafał Wójcikowski

Prokuratura ustaliła, że do wypadku doszło w wyniku tego, że auto posła uderzyło w barierę energochłonną ze swojej lewej strony i obróciło się ok. 90 stopni w prawo, ustawiając się tym samym na prawym pasie prostopadle do innych użytkowników, jadących w tym samym kierunku. W wyniku tego, uderzył w niego nadjeżdżający van. Parlamentarzysta zmarł pomimo reanimacji, której niezwłocznie mu udzielono. W czasie wypadku ranne zostały jeszcze cztery inne osoby, jednak Wójcikowski był jedyną ofiarą śmiertelną. Biegli ustalili, że poseł zmarł przez wielonarządowe obrażenia wewnętrzne. Uznali również, że są to obrażenia charakterystyczne dla wypadków, w których osoba podczas zderzenia znajduje się wewnątrz samochodu. Przedmiotem umorzonego właśnie postępowania były zarówno okoliczności wypadku jak i kwestie dotyczące prawidłowości działania służb ratowniczych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor trafił do aresztu! Wpadł w szał, chciał zabić (video)
  2. To KONIEC Wiśniewskiego. Nie wytrzymał, poddał się
  3. Młoda gwiazda „M jak Miłość” wyznaje: jestem uzależniona
Źródło: rmf24.pl    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News