Do tej pory kanał w serwisie YouTube Mariusza Maxa Kolonko cieszył się ogromnym powodzeniem wśród prawicowych internautów. Jego ostatnie słowa niesamowicie ich jednak oburzyły.

Polacy są biedni (…) Dlatego dostają odmowę, dlatego nie mają wiza way program, bo są biedni. Dlaczego nie można tego zrozumieć, dlaczego to jest takie trudne do zrozumienia? Tym politykom w pisie i każdemu politykowi, dlaczego to jest takie trudne do zrozumienia, że Polacy są biedni i dlatego nie dostają wizy – grzmiał prawicowy dziennikarz.

Jego zdaniem Polacy nie powinni mieć pretensji do Donalda Trumpa za brak zniesienia wiz dla naszych rodaków do. Twierdzi, że jest to jedynie wina polskich polityków, ponieważ przez nich jesteśmy zbyt biedni dla amerykanów.

Idźcie do premier Szydło i zapytajcie, dlaczego jesteście biedni. Okay? Ponieważ pierwsza sprawa, kiedy Polak przychodzi do konsulatu, to pyta go pani co pan ma? Rower. Out – dodał Mariusz Max Kolonko.

Te słowa delikatnie mówiąc nie przypadły do gustu zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości. Twierdzą, że dziennikarz po prostu mści się na polskich władzach za swoje niepowodzenia.

Pan Max wylewa żale za to, że nie dostał podziękowań od polskiego rządu za przyjazd prezydenta Ameryki do Polski!? Co jest Pana misją? Myślałem że pański program jest bardziej bezinteresowny nie udało się z TVP a teraz ponownie nie dostał Pan nic i to obnaża ze nie jest to postępowanie bezinteresowne – skomentował film oburzony internauta.

ok. 26 minuty

źródło: YouTube/Max Kolonko – MaxTV

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również