Jolanta Kwaśniewska udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na tematy polityczne. Była prezydentowa postanowiła powiedzieć także kilka słów, które po prostu zszokowały zwolenników Prawa i Sprawiedliwości.

Żona byłego prezydenta, Jolanta Kwaśniewska dość często komentuje aktualne wydarzenia. Teraz postanowiła wypowiedzieć swoje zdanie na temat obecnego prezydenta, jego żony, a także reformy sądownictwa. Szczególnie słowa dotyczące Agaty Dudy wzbudziły szok wśród zwolenników PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Jak siostry bliźniaczki! Agata Duda pokazała się ze swoją sobowtórką

Wyborcy PiS stanęli jak wryci. Kwaśniewska szokuje.

Jak powiedziała Kwaśniewska, Agata Duda „jest wspaniałą osobą i kobietą o skrzącej inteligencji”. Podkreśliła też, że żałuje, iż obecna prezydentowa nie znalazła dla siebie miejsca w polityce czy sprawach społecznych, w którym to mogłaby się bardziej wykazać.

Jestem przekonana, że jest wspaniałą osobą, że to kobieta o skrzącej inteligencji. Myślę, że nie tylko ja, ale Polacy też żałują, że pani prezydentowa nie znalazła takiego obszaru, który chciałaby firmować swoją twarzą – wyznała była pierwsza dama w wywiadzie dla Radia Zet.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Agata Duda milczy? Prezydent zdradził wszystko

 

Wypowiedź Kwaśniewskiej wzbudziła szok w wyborcach PiS. Ci nie sądzili, że znajdująca się po przeciwnej stronie barykady Kwaśniewska ma tak dobre zdanie o Agacie Dudzie.

źródło: wp.pl

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy


Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

 

...

Zobacz również