Tego nie spodziewał się dosłownie żaden z wyborców Prawa i Sprawiedliwości! Ta wiadomość wstrząsnęła sympatykami partii rządzącej. Nowym ministrem będzie człowiek Komorowskiego.

Media prześcigają się w doniesieniach dotyczących rekonstrukcji rządu. Już jutro premier Mateusz Morawiecki ogłosi oficjalnie kogo powołał na stanowisko ministra, a kogo odwołał ze sprawowanej funkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Najsłynniejszy jasnowidz o rekonstrukcji rządu. Podał nazwiska i datę

Nowym ministrem będzie człowiek Komorowskiego

W ostatnim czasie jest bardzo głośno o planowanym odwołaniu Anny Streżyńskiej, minister cyfryzacji. Wydaje się być to już niemal pewne, tym bardziej, że pojawiły się informacje, że zastąpić ma ją Piotr Nowak, który obecnie pełni funkcję wiceministra finansów.

Ta wiadomość wstrząsnęła prawicowymi mediami, które uważają, że powołanie Nowaka to ogromny błąd Mateusza Morawieckiego, a wiceminister finansów będzie hamował rozwój zwycięskiej partii. Według nich w rządzie Prawa i Sprawiedliwości nie ma miejsca dla byłego pracownika Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Zdaniem prawicowych mediów mężczyzna, który za czasów PO-PSL był związany z PKO TFI, nie jest godny tego stanowiska, a powiązania z rządem PO-PSL stawiają go w bardzo złym świetle.

ZOBACZ TAKŻE: Jest przeciek! Po Streżyńskiej CZOŁOWY minister z hukiem wylatuje z rządu!

Źródło: natemat.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Najbardziej bulwersujące fakty o Antonim Macierewiczu

...

Zobacz również