Wulgarny pomysł dziennikarza TVP dla PiS-u w sprawie opozycji. "Spuścić lekki wpierdol"

Wulgarny pomysł dziennikarza TVP dla PiS-u w sprawie opozycji. "Spuścić lekki wpierdol"

Cezary Gmyz to korespondent TVP w Niemczech i dziennikarz powiązany z prorządowymi mediami. Jego wpisy dotyczące władzy są traktowane poważnie, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż Gmyz jest blisko obozu. 

Dziennikarz komentując dalszy protest opozycji w Sejmie i problemy z osiągnięciem porozumienia, zasugerował, że Prawo i Sprawiedliwość mogłoby jeszcze mocniej wzrosnąć w sondażach, gdyby zdecydowało się na usunięcie posłów opozycji w formie "lekkiego wpierdolu".

Nie wiadomo co Gmyz uważa, za "lekki wpierdol". ale część komentatorów oburzyła się nie na żarty. Jednakże PiS nie będzie musiał analizować propozycji dziennikarza, ponieważ Grzegorz Schetyna podjął decyzję o zawieszeniu okupowania sejmowej mównicy.

Niektórzy uznali to za ważny krok w kierunku porozumienia, a inni za kapitulację i wielkie zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego.

- Czarek. gdybyś był osobą prywatną to ok. Ale jesteś korespondentem telewizji publicznej. Dziennikarzem. My nie taplamy się w rynsztoku - odpowiedział kolega Gmyza z Radia Zet, Jacek Czarnecki.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News