Lekarze z Wuhan nie mogą powstrzymać emocji, przełomowa decyzja. Niesamowite sceny rozegrały się na oczach wszystkich

Lekarze z Wuhan nie mogą powstrzymać emocji, przełomowa decyzja. Niesamowite sceny rozegrały się na oczach wszystkich Źródło: East News Xinhua News

W Wuhan doszło do przełomowego momentu. Nagranie z chińskiego miasta, w którym wybuchła epidemia koronawirusa, obejrzały już miliony osób. Lekarze jeden po drugim ściągają maseczki i zaczynają świętować. To wielki dzień dla Chin, który wywołuje mnóstwo emocji.

Do przełomowej decyzji doszło właśnie w Wuhan - mieście, w którym wybuchła epidemia koronaiwrusa. Lekarze świętowali przed kamerami, a nagranie, na którym ściągają maseczki, zobaczyły już miliony. To wielki dzień dla Chin i ważny etap w walce z niebezpiecznym wirusem, który zabił już setki osób.

W Wuhan doszło do ważnego wydarzenia. To właśnie tam wybuchła epidemia koronawirusa, który bardzo szybko rozprzestrzenił się po całych Chinach, a następnie na świecie. Szybko zdecydowano o tym, by objąć kwarantanną całe miasto. Wtedy też powstało tam wiele szpitali ratunkowych, w których walczono o życie setek ofiar. Dzisiejsza decyzja potwierdza, że to kolejny krok walce z pandemią. Lekarze dumnie ściągali maseczki przed kamerami, świętując zamknięcie ostatniego tymczasowego szpitala.

Przełomowy dzień w Wuhan

Właśnie pojawił się film przedstawiający obecną sytuację w chińskim mieście Wuhan. Nagranie obejrzały już miliony internautów. To przełomowy dzień dla Chin, w których wybuchła epidemia koronawirusa. Pod ataku niebezpiecznego patogenu skonstruowano tymczasowe szpitale ratunkowe, w których lekarze walczyli o zdrowie zarażonych obywateli. Dzisiaj ogłoszono zamknięcie ostatniego z nich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze w Wuhan dumnie stanęli przed kamerami i ściągnęli maseczki. Właśnie zamknięto ostatni tymczasowy szpital ratunkowy, w którym walczono z pandemią koronawirusa. Jest to wielki dzień dla chińskiego miasta, który oznacza pewien postęp w walce z niebezpiecznym wirusem. Sytuacja w mieście, gdzie powstało pierwsze tak duże ognisko zarażeń została opanowana. Zanotowano 80 tysięcy przypadków w całym kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska: rodzice i 7-miesięczne dziecko mają koronawirusa. Zdumiewająca decyzja szpitala

2. Co z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne

Wuhan to miasto, w którym mieszka ponad 11 milionów obywateli. W tym chińskim mieście koronawirus rozprzestrzenił się bardzo szybko, tworząc wielkie ognisko. Walcząc z wybuchem pandemii, całe miasto objęto kwarantanną i utworzono tymczasowe szpitale ratunkowe. Właśnie zamknięto ostatni z nich. Postanowiono nagrać lekarzy, którzy z dumą i z radością ściągali maseczki. Film zobaczyły już miliony internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Każdy senior powinien zrobić jedną, kluczową rzecz w walce z koronawirusem. Chodzi o emeryturę
  4. Maryla Rodowicz przekazała fanom powalającą wiadomość dot. koronawirusa. Przecierają oczy ze zdumienia
  5. Weronika Rosati pokazała, jak w USA chronią się przed koronawirusem. Widok nie napawa optymizmem
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

źródło: Independend

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News