Jak można tak traktować własną minister?! Okazuje się, że Mateusz Morawiecki bezczelnie okłamał Annę Streżyńską. Nie dość, że ta jeszcze niedawno była przekonana, że zachowa stanowisko, to jeszcze pozbawiono go jej w wyjątkowo obrzydliwy sposób.

Czy nawet brak ministra jest lepszy niż Anna Streżyńska, jedna z tych szefów resortów, która w zasadzie nigdy nie było krytykowana – ani przez zwolenników PiS ani opozycji? Okazuje się, że najwyraźniej tak.

ZOBACZ TAKŻE: Streżyńska przerywa milczenie! Ujawnia szokujące kulisy rekonstrukcji

Bezczelne zachowanie

Anna Streżyńska została odwołana w wyjątkowo hańbiący sposób. Z tylko znanych sobie przyczyn, Mateusz Morawiecki postanowił dodatkowo ją upokorzyć i oznajmić całemu światu, że woli nie mieć nikogo w jej roli, niż właśnie Streżyńską.

– Pełne zaskoczenie u Prezydenta. Nie ma samodzielnego ministerstwa cyfryzacji – napisała rozczarowana Streżyńska na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Jest NOWY rząd! Morawiecki wyrolował wszystkich, szokujące dymisje

Chaos w rządzie

Okazuje się jednak, że resort nie ulega likwidacji. Na chwilę obecną będzie on działał bez szefa, zaś kierownictwo nad nim roztoczy sam premier Morawiecki. Tę informację potwierdziła w rozmowie z RMF rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

– Nie będzie likwidacji Ministerstwa Cyfryzacji. Na razie działalność resortu nadzoruje premier Mateusz Morawiecki. Trwają poszukiwania nowego ministra – podaje na Twitterze profil Fakty RMF FM.

chaos w rządzie
fot. twitter.com/AnnaStrezynska
Chaos w rządzie
fot. twitter.com/RMF24pl

źródło: rmf24.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

...

Zobacz również