Opozycja wreszcie ma lidera! Owsiak wkracza do gry, Kaczyński przerażony

Opozycja wreszcie ma lidera! Owsiak wkracza do gry, Kaczyński przerażony Źródło:

Kaczyński nie może w to uwierzyć. Kara nałożona na TVN24 przez KRRiTV za to w jaki sposób zostały ukazane wydarzenia z grudnia ubiegłego roku popchnęły Jerzego Owsiaka do przełomowej decyzji.

Opozycja od dawna nie można znaleźć nowego lidera. Ryszard Petru i Mateusz Kijowski odnieśli druzgocące porażki, a Grzegorz Schetyna niema charyzmy potrzebnej, aby ponieść tłumy. W tej sytuacji szef WOŚP wkroczył do gry! Owsiak nieoczekiwanie wniósł skargę na TVP za to, że nie ujawnili relacji z tegorocznego, już 25. Finału WOŚP. - Wnoszę skargę na działania Telewizji Polskiej S.A., która w 2017 roku nie podała żadnych informacji na temat już nie tylko ogólnopolskiego, ale ogólnoświatowego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - widać we wpisie Owsiaka. ZOBACZ TAKŻE:  NIE-SA-MO-WI-TE. Owsiak wygrał z PiS, ugięli się!

Czy członkowie KRRiTV nie płacą abonamentu?

Jerzy Owsiak we wpisie na facebook'u przypomniał również o tym, że nadal nie doczekał się odpowiedzi czy Jacek Kurski oraz członkowie Rady płacą abonament, on sam rachunek pokazał, po czym stwierdził, że brak odpowiedzi od Prezesa Zarządu TVP to nonszalancja. źródło:https://www.onet.pl/
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News