Wszyscy mu kibicowali. Niestety, nie żyje

Wszyscy mu kibicowali. Niestety, nie żyje

Gdy czytamy o dzieciach, które muszą już w młodym wieku walczyć o swoje życie, zawsze jest nam bardzo ciężko. Często jedyną rzeczą, którą możemy zrobić w takim przypadku jest kibicowanie im w tym trudnym zadaniu. Tak też było w przypadku tego chłopca. Niestety, 5-latek, który skradł serce ludzi swoją osobowością nie żyje.

Od wielu miesięcy Ryan i Emilie Matthias z Iowa przyglądali się temu, jak ich 5-letni syn, Garrett walczy heroicznie z rzadką odmianą raka. Niestety, dziecko przegrało tę nierówną i niesprawiedliwą bitwę. Jednakże przed swoją śmiercią, chłopiec zdążył zrobić coś wyjątkowego. Zaskoczył i jednocześnie wzruszył wszystkich dookoła. Napisał własny testament. Mama 5-latka wyznała przez łzy, że nie lubili z Garrettem rozmawiać o jego chorobie i nieuchronności przemijania. Jako dojrzali rodzice, spędzili za to dużo czasu na rozmowie o tym, co się stanie po jego śmierci. To właśnie dzięki takim konwersacjom, małżeństwo wpadło na pomysł, by spisać przemyślenia, życzenia i pomysły Garretta, tworząc jedyny w swoim rodzaju testament.

Garrett był znany ze swojej żywiołowej osobowości. Chłopiec był fanem superbohaterów i marzył o zostaniu profesjonalnym bokserem. Jego pozytywne podejście do życia jest widoczne nawet w testamencie. Chłopczyk zawarł tam m.in. wizję swojego pogrzebu.

Chłopiec nie żyje, ale pozostanie w naszej pamięci

5-latek wyznał, że chciałby być skremowany w taki sam sposób jak mama Thora, z filmu Thor: Mroczny Świat, a następnie zmienić się w drzewo, by móc zamieszkać tam, gdy "będzie gorylem". Zażyczył sobie również, aby na jego ceremonii pogrzebowej obecne były nadmuchiwane zamki, Batman i... lody. Najwyraźniej nie chciał, by goście się smucili. Jest to dość nietypowy pomysł na pogrzeb, ale pomimo tego, jego rodzice postanowili zrealizować ostatnie życzenie syna i wprowadzić w życie wizję 5-latka. Pogrzeb z animatorami i zabawami miał odzwierciedlać radosny charakter zmarłego chłopca. W organizacji pogrzebu rodzicom pomógł szpital, w którym chłopiec przybywał. Udział w imprezie wzięli lokalni mieszkańcy, rodzina oraz pacjenci szpitala. Mamy nadzieję, że gdziekolwiek Garrett teraz jest, był zadowolony z tego, co zrobili jego rodzice. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  
   ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie uwierzycie gdzie pojechała na wakacje Martyna Wojciechowska. Fani są w szoku
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Wielka Brytania zamarła. „Nie ma kontaktu z Meghan Markle”, jej ojciec zrozpaczony
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News