Piotr Żyła był jednym z ulubionych sportowców Polaków. Naczelny śmieszek polskiej kadry skoczków narciarskich wzbudzał sympatię. Teraz ci, którzy wcześniej go kochali, linczują go publicznie w sieci.

To wszystko przez rozstanie Piotra Żyły z jego żoną, Justyną Lazar. Kobieta opublikowała na swoim Instagramie bardzo smutny wpis.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie Voice of Kids zszokowani. Co tam się wydarzyło?!

Rozstanie pary małżeńskiej

– Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać – napisała Justyna Lazar na swoim Instagramie.

Wcześniej Piotr Żyła i jego żona nie mówili publicznie o swoich małżeńskich problemach. Teraz jednak najwyraźniej Justyna nie wytrzymała. Na Piotra Żyłę od razu spadły gromy.

Internauci są bezlitośni dla skoczka, który właśnie wyprowadził się ze swojego domu w Wiśle Kopydle.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński wyznaczył następcę. Nigdy nie uwierzycie kogo

Żyła pod ostrzałem internautów

– Aby były wyniki sportowe musi być w rodzinie wszystko poukładane. Wielu sportowców się o tym przekonało – pisze jeden z internautów. Jego słowa mają potwierdzenie w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że Piotr Żyła nie skakał w Pjongczangu. Skoczkowi zabrakło dobrej passy, a trener naszej kadry Stefan Horngacher w Korei postawił na skład, w którym Żyła się nie znalazł.

 Jednak kochanka Piotra nie uskrzydliła bo zaczął skakać 20 m krócej na treningach – napisał ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki

Ratowanie wizerunku

– Widać, że żona go jeszcze kocha. Piotr Żyła stracił cały swój wizerunek. Mam nadzieję, że go już nie będą pokazywać w TV – mówi kolejny internauta.

Jak widać Żyła nie będzie miał teraz łatwo wrócić w łaski swoich dawnych fanów. Być może powrót do żony jeszcze byłby mu w stanie pomóc.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]


Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]