Wszyscy klikają w jej profil na Tinderze. Kipi seksem, choć nie ma nóg

Wszyscy klikają w jej profil na Tinderze. Kipi seksem, choć nie ma nóg

Można niepełnosprawność przekuć w atut. Sposób, w jaki zrobiła to ta dziewczyna, jest po prostu niesamowity. Chociaż nie ma nóg - wszyscy klikają w jej profil na Tinderze. Nie tylko tam, ale też w innych mediach społecznościowych po prostu kipi seksem.

Mandy Horvath ma za sobą potworne doświadczenie. Trzy lata temu w wypadku straciła nogi. Poszła na imprezę ze znajomymi i świetnie się bawiła. Ostatnie co pamięta, to wyjście na papierosa. Ocknęła się w karetce, gdzie dowiedziała się, że wpadła pod pociąg. Twierdzi, że ktoś podał jej pigułkę gwałtu. Później przez długi czas nie mogła sobie poradzić z sytuacją. W końcu odblokowała się dzięki innej niepełnosprawnej kobiecie, której film obejrzała na Youtube'ie. Wtedy postanowiła zacząć randkować, a do tego celu zdecydowała się wykorzystać Tindera. Jej profil kipi od seksu, ale też świadczy o tym, że mieszkanka Kansas ma prawdziwy dystans do swojego kalectwa.

Niesamowity dystans do siebie

Nigdy od ciebie nie ucieknę - opisała siebie na Tinderze Mandy. Ten i wiele innych komentarzy dosłownie bawi do łez. Prócz aluzji do niepełnosprawności w jej opisie jest też mnóstwo podtekstów seksualnych. - Nie jest mi niewygodnie, gdy moje stopy są powyżej głowy - podkreśla dziewczyna. - Jestem jak odkurzacz - (do)chodzę na kołach i ciągnę - można przeczytać w opisie profilu. Nic więc dziwnego, że Mandy nie ma problemu ze znalezieniem zainteresowania. Niejedna wirtualna znajomość została już przekuta w spotkanie w realu. Dziewczyna robi też furorę na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami ze zmagań z chorobą. fot. instagram.com/lifeproofbionicwoman/ Źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News