Można niepełnosprawność przekuć w atut. Sposób, w jaki zrobiła to ta dziewczyna, jest po prostu niesamowity. Chociaż nie ma nóg – wszyscy klikają w jej profil na Tinderze. Nie tylko tam, ale też w innych mediach społecznościowych po prostu kipi seksem.

Mandy Horvath ma za sobą potworne doświadczenie. Trzy lata temu w wypadku straciła nogi. Poszła na imprezę ze znajomymi i świetnie się bawiła. Ostatnie co pamięta, to wyjście na papierosa. Ocknęła się w karetce, gdzie dowiedziała się, że wpadła pod pociąg. Twierdzi, że ktoś podał jej pigułkę gwałtu.

Później przez długi czas nie mogła sobie poradzić z sytuacją. W końcu odblokowała się dzięki innej niepełnosprawnej kobiecie, której film obejrzała na Youtube’ie. Wtedy postanowiła zacząć randkować, a do tego celu zdecydowała się wykorzystać Tindera. Jej profil kipi od seksu, ale też świadczy o tym, że mieszkanka Kansas ma prawdziwy dystans do swojego kalectwa.

Niesamowity dystans do siebie

– Nigdy od ciebie nie ucieknę – opisała siebie na Tinderze Mandy.

Ten i wiele innych komentarzy dosłownie bawi do łez. Prócz aluzji do niepełnosprawności w jej opisie jest też mnóstwo podtekstów seksualnych.

– Nie jest mi niewygodnie, gdy moje stopy są powyżej głowy – podkreśla dziewczyna. – Jestem jak odkurzacz – (do)chodzę na kołach i ciągnę – można przeczytać w opisie profilu.

Nic więc dziwnego, że Mandy nie ma problemu ze znalezieniem zainteresowania. Niejedna wirtualna znajomość została już przekuta w spotkanie w realu. Dziewczyna robi też furorę na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami ze zmagań z chorobą.

fot. instagram.com/lifeproofbionicwoman/

Źródło: planeta.fm

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

...

Zobacz również