Wszyscy je wyrzucacie do kosza. To wielki BŁĄD!

Wszyscy je wyrzucacie do kosza. To wielki BŁĄD! Źródło: Fot. Pixabay

Wszyscy je wyrzucacie do kosza, a to naprawdę ogromny błąd! Można z nich zrobić zdrowe i pyszne cuda. Zawierają bardzo dużo witamin.

To najlepszy jesienny owoc, a spożywamy je cały rok. Nasze Polskie naturalne bogactwo, czyli jabłko, to źródło cennych witamin, a w dodatku są bardzo pyszne. Robimy z nich cuda, ale pozbywamy się z nich najlepszych części.

Wszyscy je wyrzucacie do kosza

To właśnie w skórce od jabłka jest najwięcej witamin. Nie tylko jest smaczna, ale pod miąższem kryje się największy skarb. Jeżeli wolisz obrany owoc, to pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek. ZOBACZ TAKŻE: Nagi Stanisław nakarmił kurczaka twisterem z KFC. Przez zemstę ptaka stracił jądra! Ze skórki od jabłka można wyczarować naprawdę pyszne i zdrowe rzeczy. Do najpopularniejszych należą oczywiście chipsy cynamonowe. Są smaczne i bardzo łatwo je zrobić. Co więcej, idealnie zastępują te niezdrowe ziemniaczane, które są robione w głębokim oleju. ZOBACZ TAKŻE: Burza w sieci. Polskie Kardashianki dzisiaj sprzedają ryby Można także z niej zrobić ocet jabłkowy, który idealnie nadaje się do sałatek, a także ususzyć i dodawać do herbaty. Wtedy nadaje jej świetny aromat i smak. Źródło: fakt.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News