Wyspy Brytyjskie wstrzymały oddech. Wszyscy boją się o Meghan Markle

Wyspy Brytyjskie wstrzymały oddech. Wszyscy boją się o Meghan Markle

Meghan Markle stała się w ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych gwiazd nie tylko rodziny królewskiej, ale całych Wysp Brytyjskich. Media upodobały sobie ją, jako nową bohaterkę codziennych doniesień. Całe Zjednoczone Królestwo zastanawia się obecnie, jak księżna radzi sobie z utrzymaniem presji medialnej. Media doniosły właśnie o bardzo niepokojących zmianach, które zaobserwowano u Meghan. Księżna Sussex zanika na naszych oczach.

Meghan Markle cały czas stara się zaaklimatyzować na dworze królewskim. Amerykańska aktorka ma przed sobą dużo wyzwań związanych ze swoją nową pozycją i uczeniem się zachowań, które przystają członkom rodziny królewskiej. Opinia publiczna zaczęła się jednak zastanawiać, czy nowe obowiązki przypadkiem nie wpływają negatywnie na zdrowie małżonki księcia Harry'ego.

Meghan Markle ma problemy zdrowotne?

Wyspy Brytyjskie wpadły w konsternacje po ostatnich niepokojących doniesieniach dotyczących księżnej Sussex. Książę Harry gościł ostatnio wraz z małżonką na rozdaniu nagród przyznawanych przez charytatywną organizację WellChild. Para książęca spotkała się oczywiście z chorymi dziećmi, których starała się podnieść na duchu. Oczywiście nie zabrakło wymiany uśmiechów i słów otuchy. Tak jak podczas większości podobnych wizyt, parę książęcą pilnie obserwowali fotoreporterzy. Na zdjęciach z rozdania nagród widać, że Meghan Markle dosłownie znika w oczach. Księżna nigdy nie należała do osób, które musiałyby walczyć z nadprogramowymi kilogramami, ale wydaje się, że zbliża się ona do niebezpiecznej granicy. Od publikacji zdjęć nie ustają spekulacje na temat stanu zdrowia Meghan. Media obawiają się, że przez stres związany z byciem częścią rodziny królewskiej, księżna mogła popaść w problemy zdrowotne. A takie nie są mile widziane, gdyż na wyspach coraz bardziej da się wyczuć oczekiwanie na kolejne "royal baby".

Scenariusz jak w hollywodzkim filmie

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego od samego początku wyglądał jak amerykański film. Para zaczęła się potajemnie spotykać w wakacje 2016 roku. Kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia odnośnie ich związku, media zaczęły dosłownie prześladować Meghan. Sytuacja była na tyle poważna, że musiał interweniować pałac Kensington. W oficjalnym oświadczeniu poproszono o zaprzestanie szczucia Meghan Markle. W listopadzie 2017 roku para oficjalnie się zaręczyła. Sakramentalne "tak" nowożeńcy powiedzieli sobie 19 maja tego roku. ZOBACZ TAKŻE
  1. Dawid Kwiatkowski w ciężkiej żałobie. Dowiedział się podczas koncertu 47 minut temu
  2. Andrzej i Agata Duda u gwiazdy Polsatu. Polacy przecierają oczy ze zdziwienia
  3. Nie żyje słynna dziennikarka. To, co zrobiła na koniec łamie serce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News