Jak informują rumuńskie media, na ulicach Bukaresztu doszło do zamieszek z udziałem polskich chuliganów. W masowej bijatyce wzięli udział pseudokibice Legii Warszawa i Wisły Kraków. 

Ja donoszą rumuńskie media, mimo współpracy polskiej i rumuńskiej policji oraz wyłapania około tysiąca pseudokibiców, przed meczem eliminacyjnym do mistrzostw świata reprezentacji Polski i Rumunii na ulicach Bukaresztu doszło do masowej bijatyki pomiędzy chuliganami wspierającymi dwie polskie drużyny.

Początek zamieszek miał miejsce w jednej z tamtejszych restauracji  ok. godziny 16.00., gdy grupa chuliganów z Polski zaatakowała tam innych pseudokibiców wspierających również polską drużynę.

Według informacji podawanych przez rumuńskie media, bijatyka rozegrała się pomiędzy chuliganami wspierającymi Legię Warszawę oraz Wisłę Kraków.

Rumuńska policja nie ma informacji o rannych. Najbardziej ucierpiał jednak lokal i jego okolice gdzie miała miejsce bijatyka. Wnętrze restauracji zostało całkowicie zdewastowane – krzesła i stoliki nie nadają się już do użytku.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również