Tak nie powinna się zachowywać telewizja publiczna. TVP brzydzi się nie-Polakami. To wstyd i hańba dla stacji, ludzie są oburzeni i już komentują całe zajście.

Telewizja Publiczna powinna się wstydzić za tak haniebny czyn. Najwyraźniej TVP ma za nic obcokrajowców i nie chcę ich widzieć u siebie. Zamawiali taksówkę dla jednego z ekspertów, ale tego nikt się nie spodziewał.

TVP brzydzi się nie-Polakami

Jak poinformował portal „Press”, telewizja zamówiła taksówkę dla jednego z doradców prezydenta Andrzeja Dudy. Andrzej Zybertowicz miał nią pojechać, jednak adnotacja mówiła o tym, że ma ją prowadzić „Polak taksówkarz”

ZOBACZ TAKŻE: Ministrów zamurowało. BEZCZELNE zachowanie na rekonstrukcji, to jest skandal

Wiele osób jest oburzonych takim zachowaniem. Zwracają uwagę, że obcokrajowcy w niczym nie są gorsi od polskiego kierowcy za kierownicą. Hanna Lis skomentowała na swoim Twitterze, że te metody nie różnią się niczym od stosowanych w III Rzeszy.

ZOBACZ TAKŻE: Seksbomba nowym ministrem PiS. Sukienka ciasno opinała jej widowiskowe ciało

TVP Kurskiego (polityk chwilowo na stołku prezesa), zamawiając taksówki dla gości z „wyższych sfer”(władzy) zaznacza, że kierowca musi być Polakiem. Nowe standardy? Nie, około 80-letnie. Na antenie krytycy Niemiec, poza anteną wierni uczniowie III Rzeszy – napisała Hanna Lis.

Screen Twitter

Źródło: polityczek.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]

...

Zobacz również