Popularny aktor raz na zawsze rozliczył się z przeszłością w swojej biografii „Byłbym zapomniał”. Żona zgotowała mu piekło, które spowodowało ciężkie doznania psychiczne.

Pierwsza żona  Pazury- Cezarego Żaneta miała liczne problemy z używkami. Była uzależniona zarówno od alkoholu, jak i narkotyków. Dodatkowo zniknęła z życia Pazury zostawiając mu małą 4-letnią córkę.

ZOBACZ TAKŻE: Pazura wreszcie zrozumiał, co zniszczyło mu karierę.

Pani Żaneta od wczesnych godzin ukrywała butelki po domu. Po pracy na planie filmu „Tylko strach”, gdzie uczęszczał do przychodni AA zrozumiał, że jego partnerka jest uzależniona. Okazało się, że jednak nie udało mu się jej wysłać na odwyk.

Narkotyki, długi i śmierć. Żona zgotowała piekło

Potem doszły jeszcze narkotyki. Żaneta ćpała wspólnie z kolegą. Pazura wielokrotnie walczył o żonę, ale w końcu się poddał. Potem żona porzuciła jego i córkę Anastazje zostawiając, jak się później okazało dodatkowo długi u szemranych ludzi.

ZOBACZ TAKŻE: Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną! Internauci zachwyceni

Potem odbył się rozwód i każde z małżonków poszło w swoją drogę. Pani Żaneta nie odnalazła szczęścia. Zmarła w młodym wieku. Córka nie miała okazji jej poznać.

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię

Źródło: fakt.pl

...

Zobacz również