Brittney Johnson wystosowała apel do wszystkich matek. Poprosiła je o to, aby akceptowały zachowanie nowych partnerek swoich byłych mężów i nie były zazdrosne, kiedy te starają się wychowywać ich dzieci. Jej post został udostępniony dziesiątki tysięcy razy.

Johnson przyznała, że jest bardzo zadowolona z postawy kobiety, która teraz wychowuje jej córkę. To dlatego, ponieważ obecna partnerka ojca dziewczynki traktuje ją jak swoje własne dziecko.

 – Wiedząc, że moja córka będzie wychowywana w dwóch domach, modliłam się o to, by jej ojciec związał się z taką właśnie kobietą. Bo czy nie tego powinna chcieć matka w takiej sytuacji? – pyta retorycznie Johnson.

Kobieta przyznała, że chce jak najlepiej dla swojej córki, Payton. Nie jest zazdrosna o nową partnerkę ojca dziecka. Cieszy się, że kobieta okazuje Payton uczucia i opiekuje się nią.

Johnson opublikowała nawet zdjęcia, na których kobieta zajmuje się jej córką. Przebrała na nich Payton za pielęgniarkę, którą sama planuje zostać.

 – Dziękuję ci za to, że pokazujesz mojej córce, jak podążać za marzeniami i jak ciężko na nie pracować. Dziękuję, że potrafisz wygospodarować dla niej czas, żeby jeździć z nią na rowerze i przygotowywać dla niej obiad w najbardziej stresującym dla ciebie okresie życia. Jesteś prawdziwym wzorem do naśladowania i niesamowitą „bonusową mamą” – napisała Johnson.

 

...

Zobacz również