To nagranie właśnie obiega sieć i wszędzie wywołuje szok. Udostępnione na Facebooku zostało już obejrzane ponad 300 tys. razy. Nikt nie może uwierzyć w to, co się stało. Najbardziej zaś szokuje nie sam atak na bezbronną kobietę.

Na nagraniu widać ulicę jednego z włoskich miast. Grupa imigrantów z Afryki czatuje na chodniku na ofiarę. Kiedy zbliża się do nich kobieta, wszyscy natychmiast wychodzą jej naprzeciw. Kobieta próbuje wziąć nogi za pas, jednak jeden z agresorów dosięga ją. Wówczas podbiega do niej reszta napastników.

Wywiązuje się szarpanina, w której trakcie migranci próbują wyrwać kobiecie torebkę z rąk. Ta mocno ją trzyma i nie puszcza, nawet gdy wszyscy szarpią, by ją wyrwać. W końcu zmęczeni bezowocną walką imigranci rzucają kobietą o chodnik, biją jej głową o płyty i przeciągają kilka metrów za włosy. Dopiero po tym wszystkim dają jej spokój.

Wszystkich, którzy widzieli nagranie, najbardziej przeraża znieczulica innych przechodniów. Ci nie próbowali nawet pomóc kobiecie, kiedy ta była brutalnie atakowana. Widać na nagraniu, jak obok zamieszania przechodzą różni ludzie, którzy tylko spoglądają na to, co się dzieje. Dopiero kiedy kobieta leży po ataku sama na chodniku, podbiegają do niej dwaj mężczyźni.

https://www.youtube.com/watch?v=0_Zuu29Rt44

źródło: youtube.com

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również