Aktorka Shannen Doherty, która zdobyła ogólnoświatową sławę głównie dzięki roli Brendy w serialu „Beverly Hills 90210” opublikowała na jednym z portali społecznościowych wstrząsające zdjęcie.  Gwiazda od dwóch lat zmaga się z nowotworem i na bieżąco informuje o swoich stanie swoich fanów.

Doherty dwa lata temu usłyszała przerażającą diagnozę – rak piersi. Postanowiła jednak walczyć z chorobą i – z racji iż cieszy się ogromną popularnością – informować o przebiegu leczenia swoich fanów na portalach społecznościowych.

Aktorka zamieszczała już wstrząsające zdjęcia tj. ogoloną głowę czy podawanie chemioterapii. W ostatnich tygodniach jej stan się poprawił i wydawało się, że wygrała z nowotworem. Wtedy dowiedziała się, że wystąpiły u niej przerzuty na węzły chłonne i jak można wnioskować po ostatnim zdjęciu jakie opublikowała na swoim Instagramie jest stan nie jest aktualnie najlepszy.

Na zdjęciu opublikowanym w sieci widzimy aktorkę leżącą w swoim łóżku. Doherty poinformowała swoich fanów, że nie czuje się najlepiej, jest wykończona zakończoną właśnie chemioterapią a czekanie na wyniki ją dobija.

Wcześniejsze zdjęcie po ogoleniu głowy.

Oraz z czasów największej popularności.

Zobacz również