Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego. Nie uwierzycie, kto go molestował

Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego. Nie uwierzycie, kto go molestował

W Polsce podobnie jak na całym świecie znane medialnie osoby zaczynają wyznawać prawdę o molestowaniu, jakiego doświadczyły. Znany piosenkarz też nie chciał już dłużej czekać! 

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje wyznał na łamach "Super Expressu", że był w dzieciństwie molestowany. Artysta jest zdania, problem ten nie dotyczy jedynie kobiet. O swoim trudnym dzieciństwie Wiśniewski opowiadał już wielokrotnie. Nie było ono usłane rózami. Gdy jego ojciec zmarł, matka wpadła w alkoholizm, nie zajmując się wychowaniem syna. Adopcja przez ciotkę miała mu pomóc w zaznaniu spokoju.

Wstrząsające wspomnienia artysty

- Pojechałem do niej do Niemiec i to skończyło się tragicznie, bo po pół roku dała mi plastikowy worek z rzeczami i wysłała z powrotem. [...] Pewnie, że byłem wykorzystywany, były takie sytuacje. Ale nie mogę powiedzieć, żebym był wykorzystywany przez dłuższy czas. Miałem ze dwie takie sytuacje w dzieciństwie... Ale też nie uważam, że jest to powód, z którego trzeba robić raban. Na szczęście skończyło się na tym, że jestem raczej normalnym facetem - zdradził mediom gwiazdor. Wiśniewski nie uważa, żeby to była jedyna sytuacja, kiedy to kobieta wykorzystuje mężczyznę. Lider Ich Troje wyraźnie dał do zrozumienia, co myśli na ten temat. - Takie rzeczy są równie częste jak z mężczyznami. Kobiety wykorzystują swoją pozycję, którą w danym momencie mają. Tak jest od dawien dawna. Nie mówi się o zdradach kobiet, a pewnie zdradzają częściej niż mężczyźni. Zawsze ten mężczyzna będzie kojarzony z przewagą, że jest winny. Uważa się, że mężczyzna robi to częściej, a nie wydaje mi się, że tak jest - dodał Wiśniewski. Piosenkarz stwierdził ponadto stanowczym tonem, że on sam nigdy nikogo nie molestował. Unikał dwuznacznych sytuacji, będąc także pod wpływem alkoholu. Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News