W Polsce podobnie jak na całym świecie znane medialnie osoby zaczynają wyznawać prawdę o molestowaniu, jakiego doświadczyły. Znany piosenkarz też nie chciał już dłużej czekać! 

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje wyznał na łamach „Super Expressu”, że był w dzieciństwie molestowany. Artysta jest zdania, problem ten nie dotyczy jedynie kobiet.

O swoim trudnym dzieciństwie Wiśniewski opowiadał już wielokrotnie. Nie było ono usłane rózami. Gdy jego ojciec zmarł, matka wpadła w alkoholizm, nie zajmując się wychowaniem syna. Adopcja przez ciotkę miała mu pomóc w zaznaniu spokoju.

Wstrząsające wspomnienia artysty

– Pojechałem do niej do Niemiec i to skończyło się tragicznie, bo po pół roku dała mi plastikowy worek z rzeczami i wysłała z powrotem. […] Pewnie, że byłem wykorzystywany, były takie sytuacje. Ale nie mogę powiedzieć, żebym był wykorzystywany przez dłuższy czas. Miałem ze dwie takie sytuacje w dzieciństwie… Ale też nie uważam, że jest to powód, z którego trzeba robić raban. Na szczęście skończyło się na tym, że jestem raczej normalnym facetem – zdradził mediom gwiazdor.

Wiśniewski nie uważa, żeby to była jedyna sytuacja, kiedy to kobieta wykorzystuje mężczyznę. Lider Ich Troje wyraźnie dał do zrozumienia, co myśli na ten temat.

– Takie rzeczy są równie częste jak z mężczyznami. Kobiety wykorzystują swoją pozycję, którą w danym momencie mają. Tak jest od dawien dawna. Nie mówi się o zdradach kobiet, a pewnie zdradzają częściej niż mężczyźni. Zawsze ten mężczyzna będzie kojarzony z przewagą, że jest winny. Uważa się, że mężczyzna robi to częściej, a nie wydaje mi się, że tak jest – dodał Wiśniewski.

Piosenkarz stwierdził ponadto stanowczym tonem, że on sam nigdy nikogo nie molestował. Unikał dwuznacznych sytuacji, będąc także pod wpływem alkoholu.

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!


Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl

...

Zobacz również