Wstrząsające wyznanie polskiego aktora. Nie chce już tego ukrywać

Wstrząsające wyznanie polskiego aktora. Nie chce już tego ukrywać Źródło: screen: youtube

Jerzy Bończak to rozchwytywany aktor i szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. Mimo wieku wciąż pracuje, jego kalendarz pęka w szwach, udziela się także w internecie, gdzie ma stały kontakt z fanami. Ma czworo wnucząt, stąd jego ostatnie wyznanie w wywiadzie dla "Na żywo" wzbudziło sporo kontrowersji. Aktor mówił bowiem o dzieciach.

Jerzy Bończak to postać intrygująca. 65-latek kupił sobie ostatnio hulajnogę, bo jak stwierdził "taki miał kaprys". Zapytany o sposoby na zachowanie zdrowia, odpowiada "siedzę na kanapie, oglądam telewizję, piję kawę, palę papierosy i dzięki temu mam formę 18-latka". Wspomina także, że "próbował rzucić papierosy na podłogę, ale... za chwile je podniósł"

Jerzy Bończak nie lubi rozmawiać z dziećmi. Szokujące wyznanie

Niedawno w rodzinie Jerzego pojawił się pierwszy chłopiec. Aktor ma czwórkę wnucząt, jednak dotychczas były tylko dziewczynki. Czwarty na świat przyszedł Gucio i jest synem córki Jerzego. Można by zakładać, że artysta jest bardzo szczęśliwy. Prawda jest jednak zupełnie inna. Aktor przyznaje, że nie jest fanem dzieci i nieczęsto rozmawia ze swoimi wnukami. Twierdzi, że "lubi rozmawiać z osobami, które mają jakieś poglądy i można z nimi podyskutować". Jerzy Bończak słabo radzi sobie z kontaktem z najmłodszymi. Twierdzi również, że żadne z jego wnucząt nie wykazuje póki co skłonności do działań artystycznych: - Najstarsza, 14-letnia Oleńka, jest bardziej fanką koni niż teatru. Z kolei średnia Luiza ma 10 lat i mimo że jest bardzo utaneczniona i rozśpiewana, to nie wiem, czy będzie chciała iść w jakimkolwiek kierunku artystycznym. Najmłodsza z dziewcząt Mila ma 4,5 roku i na razie trudno powiedzieć o jej talentach. Ona jest fajnym dzieckiem, ale nie wiem, która pasja zwycięży - mówi Bończak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Za role w kultowych serialach kochały ją Polki. Zmarła w biedzie
  2. Doda boleśnie upokorzona. Nigdy mu nie wybaczy
  3. Legenda TVP na skraju ubóstwa. Polacy nie zawiedli
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News