Wstrząsające! Nastoletnia Polka bita i molestowana w niemieckiej szkole (video)

Wstrząsające! Nastoletnia Polka bita i molestowana w niemieckiej szkole (video) Źródło: wikipedia

Niestety, coraz częściej pojawiają się doniesienia o agresji i przestępstwach seksualnych w Niemczech. Tych dopuszczać mają się masowo zwłaszcza młodzi mężczyźni. Potężna skala procederu nie omija też Polaków na emigracji. Jedną z ofiar przemocy jest nastoletnia Agnieszka. 

Z Polką mieszkającą w Düsseldorfie postanowił skontaktować się Tomasz Chachurski, raper, znany w Niemczech pod pseudonimem Toony. Artysta założył nawet specjalną organizację "Zjednoczeni Polacy", która ma wspierać Polaków poza granicami ojczyzny. Toony przeprowadził rozmowę z nastoletnią Agnieszką i jej mamą. Krótki wywiad ujawnił przerażający wygląd niemieckiej szkoły.

Jak bowiem relacjonuje Agnieszka, agresja wobec niej i innych dziewczynek zaczęła się, kiedy do placówki trafili młodzi Irańczycy i Afgańczycy. Zaczęło się od przepychanek i wyzwisk. Zaraz potem jednak pojawiły się pierwsze pobicia i molestowanie. Młoda Polka była jedną z ofiar przemocy muzułmanów z Afganistanu i Iraku.

 - Jak przyszli chłopacy z Afganistanu, zaczęli bić dziewczyny. Na początku popychali, podkładali nogę. Potem zaczęli bić. Próbowałam się bronić, ale nie dawałam rady. (...) Dotykali mnie też w intymne miejsca. Zdarzało się nawet na lekcji czasem, jak nauczycielka nie widziała - opowiada nastolatka.

Wersję córki potwierdziła mama Agnieszki. Kobieta stwierdziła też, że oprócz przemocy fizycznej, młodzi muzułmanie szczują dzieci słownie. Niektórzy z nich nauczyli się nawet kląć po Polsku, by bardziej oddziaływać na mniejszość polską. Żeby tego było mało, z wersją Agnieszki i jej mamy zgadza się także niemiecka wychowawczyni nastoletniej Polki.

https://www.youtube.com/watch?v=xv8LSG9jejQ

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News