Prawie pół roku temu odszedł od nas wieli muzyk Zbigniew Wodecki. Przy tej okazji jego córki zdecydowały się opowiedzieć o swoich relacjach z ojcem.  Ich słowa są wstrząsającą relacją, życia z gwiazdorem. 

Zbigniew Wodecki zmarł dokładnie 22 maja 2017 roku w Warszawie. Swoje życie wypełnił sukcesami muzycznymi i sławą, często zastępując nimi dobre relacje z dziećmi, których doczekał się aż trójki. Katarzyna Wodecka-Stubbs postanowiła, podzielić się z dziennikarzami swoimi wspomnieniami z życia z legendą, które nie było wcale łatwe.

– Mierzył nas swoją miarą, a żadne z nas nie było tak utalentowane jak on. […] Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas nie zgubi na tym spacerze – opowiada Wodecka-Stubbs.

Stosunek do dzieci

Wodecki potrafił być wybuchowy i wprawiać swoje dzieci w strach. Dopiero gdy dzieci dorosły, muzyk naprawił swoje relacje z nimi. Swoje wspomnienia przywołała także druga z córek wokalisty, Joanna.

Intuicyjnie schodziliśmy mu wtedy z drogi. Ja się chowałam i uciekałam – wyznała.

Pierwsze używki

Artysta wiedział, że musi zrekompensować swojemu potomstwu czas, gdy był nieobecny, bądź pojawiał się rzadko. Córka Katarzyna próbowała z nim pierwszych papierosów. W późniejszym czasie razem gotowali i organizowali rodzinne spotkania.

– To z nim spróbowałam pierwszych papierosów – wyjawiła Katarzyna. – Tak jak kiedyś czekaliśmy w piżamach na jego powrót, tak teraz stawialiśmy się ze swoimi rodzinami na kolację w domu rodziców, restauracji albo w moim mieszkaniu na wspólne gotowanie […] Tata musiał zaznaczyć swoją obecność w naszym życiu i miał na to różne sposoby. Od codziennych telefonów, po urządzanie nam mieszkań. Do mnie przywoził niektóre trofea, jak statuetki Fryderyków, złota płytę, wieszał swoje zdjęcia – dodaje Wodecka-Stubbs.

źródło: Newsweek Polska

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również