Popek, czyli inaczej Paweł Ryszard Mikołajuw jest gwiazdorem polskiego showbiznesu, rapu i MMA. Konsekwencją jego sławy jest bardzo znacząca liczba osób, które obserwują go w social media. Jakiś czas temu Popek podzielił się z nami okropną wiadomością, jego córka wylądowała w szpitalu!

Na swoim Instagramie raper dzieli się nie tylko swoją działalnością, ale także prywatnymi szczegółami ze swojego życia, w ten sposób wszyscy mogli się dowiedzieć o tym, co przydarzyło się jego córce. Julia złamała rękę, na tyle poważnie, że musiał przejść zabieg w szpitalu.

Komentarze internautów pokazały wsparcie, jakie można otrzymać od drugiego człowieka, wielu z nich podzieliło się także własnymi przeżyciami.

Popek z córką w szpitalu

– Wszystko będzie dobrze mi się zdążyło złamać dwa razy i ta sama rękę pozdrawiam i dużo zdrówka dla Julci :) – napisał ktoś z fanów Popka.

– Cierpliwości. Będzie dobrze. Nasz młody wsadził sreberko do nosa. Mają niestety pomysły te nasze dzieciaki – wspiera ktoś inny.

Z drugiej stony były również głosy przeciwne takiej otwartości, jaką prezentuje Popek. W komentarzach wywiązała się burza.

– Wszystko spoko, ale fani Popka to fani Popka, a nie jego córki. Po co udostępniać takie rzeczy? Ja bym się na jej miejscu czuł bardzo niezręcznie, gdybym przez ojca celebrytę był skazany na taką „sławę” – napisał ktoś z internautów.

Temat sławy dzieci celebrytów jest aktualnie bardzo często poruszany przez media. Wpływ takiego otoczenia na młodych ludzi może być bardzo różny, bardzo często dzieciom trudno jest pogodzić obowiązki związane z byciem rozpoznawalnym ze szkołą. Do tego dochodzi kwestia presji wywieranej przez otoczenie i stresu, który jest z tym związany. Konsekwencją takiego stylu życia mogą być uzależnienia, jak również konsekwencje związane z wszelkimi błędami, które w świecie zdominowanym przez Internet bardzo szybko zostają wychwytywane i wyśmiane.

popek
instagram.com/popek

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna wpadka rządu PiS. Ucierpią miliony Polaków
  2. Małgorzata Wassermann bierze się za Tuska! Druzgocąca decyzja
  3. Popek wybrał imię dla syna
  4. Dramat zwierząt na pustkowiu
Kontrowersyjny celebryta Popek, który bierze właśnie udział w programie "Taniec z gwiazdami", dostał nową propozycję współpracy. Nie uwierzycie, kim zostanie w Polsacie.
fot. facebook
Popek
lelum.pl

Taniec z gwiazdami: 10 nieznanych faktów z życia Popka [ZDJĘCIA]

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.