Do przerażającej tragedii doszło kilka dni temu na jednym z łódzkich osiedli. Trzech mężczyzn przez 10 dni przetrzymywało i gwałciło młodą Polkę, której udało się jednak cudem uciec. Zwyrodnialcy staną więc wreszcie przed sądem.

Swoich przyszłych oprawców 26-latka poznała w autobusie 17 lipca. Dwóch 36-latków oraz 33-latek zaproponowało jej wtedy wspólną imprezę w mieszkaniu jednego z nich. Kobieta niestety się zgodziła, czego wkrótce tragicznie pożałowała.

Już po wejściu do mieszkania dwóch mężczyzn brutalnie ją zgwałciło. Później przetrzymywali ofiarę jeszcze przez 10 dni wielokrotnie krzywdząc. 27 lipca udało jej się uciec i zadzwonić do matki, która zgłosiła już zaginięcie.

31 lipca dwóch mężczyzn zostało oficjalnie aresztowanych. Trzeci wyszedł na wolność i ma zakaz opuszczania kraju. Nie wiadomo, czym spowodowana była ta decyzja prokuratora, ponieważ udziela on mediom szczątkowych informacji.

Skrzywdzona kobieta trafiła do szpitala. Śledczy przesłuchają ją, gdy poczuje się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mężczyznom, którzy przez 10 dni brutalnie ją gwałcili, grozi kara pozbawienia wolności do 15 lat.

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również