Wstrząsające. Oto ostatnie słowa Chady tuż przed śmiercią

Wstrząsające. Oto ostatnie słowa Chady tuż przed śmiercią Źródło: fot. Facebook/@Tomasz Chada

Ta nagła śmierć wstrząsnęła wszystkimi, nikt nie mógł się spodziewać, że ta kariera zostanie przerwana tak brutalnie. 18 marca 2018 roku nagle zmarł Tomasz Chada. Wiemy co mówił tuż przed śmiercią, znamy ostatnie słowa Chady.

Muzyk zmarł w Rybniku, w szpitalu psychiatrycznym, w niejasnych okolicznościach. Jego fani do teraz są wstrząśnięci tym nagłym zgonem i sprawa wciąż wraca w coraz to nowych dyskusjach. Jak się okazuje, ostatnie chwile rapera pełne były emocji i dramatycznych wydarzeń. Jak wynika z informacji podanych przez "Gazetę Wyborczą", Tomasz Chada został znaleziony 14 marca na chodniku w Mysłowicach. Raper miał na sobie jedynie koszulkę i majtki. Świadkowie twierdzili, że wyskoczył z trzeciego piętra. Od tego wydarzenia zaczęła się ta tragedia.

Ostatnie słowa Chady

Mężczyzna doznał urazu kręgosłupa i został z nim przewieziony do szpitala. Jak wykazały badania, Chada był pod wpływem narkotyków. Dzień przed śmiercią wpadł w szał i zaczął niszczyć szpitalny sprzęt. Ostatnie słowa Chady wypowiadane były w szale. Kazał m.in. "spie****ać" salowej, grożąc jej, że w przeciwnym razie ją zabije. Zaraz po tym, zaczął biegać po korytarzach szpitala, wzywając jednocześnie imię Jezusa. Wtedy personel zdecydował się wezwać policję. W międzyczasie Chada uderzał jeszcze balkonikiem w ścianę, a następnie uciekł do parku. Tam został schwytany i skuty w kajdanki. Wtedy skrępowanego pasami rapera przewieziono do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Do samego zgonu Chady doszło 18 marca o godzinie 8:45 rano. "Zespół karetki Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego z lekarzem, w asyście policji, dowiózł pacjenta z oddziału ortopedycznego Szpitala w Mysłowicach. W trakcie procedur kwalifikujących do przyjęcia w szpitalu w Rybniku pacjent zmarł (nastąpiło zatrzymanie akcji serca). Pomimo udzielonej pomocy i podjętej akcji reanimacyjnej pacjenta nie udało się uratować " - tak w oficjalnym oświadczeniu poinformował o sprawie szpital w Rybniku.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szok! Popularny bar w Warszawie karmił ludzi… PSIM MIĘSEM
  2. Afera ze Stochem! Organizatorzy go poniżyli
  3. Panika w Rosji po wydaleniu dyplomatów. Tusk zdradził, co będzie dalej
  4. Okropne informacje. Edyta Górniak została zgwałcona
  5. Sklepy otwarte w Wielkanoc 2018. W nich zrobisz zakupy
Źródło: se.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News