Paweł Poljański to polski kolarz grupy Bora-Hansgrohe, który bierze obecnie udział w prestiżowym Tour de France. Wymownym zdjęciem, które opublikował na Instagramie, udowodnił wszystkim fanom kolarstwa, jak wymagający jest to sport oraz ile wysiłku kosztuje każdego zawodnika.

Poljański ma na razie za sobą 16 etapów jednego z najważniejszych wyścigów na świecie – Tour de France. Chociaż przed nim jeszcze naprawdę dużo pracy, a w tym bardzo wymagające etapy górskie, na których Polak czuje się jednak najlepiej, już teraz bezpośrednio widać skutki wykonanej przez niego ogromnej pracy. Zdjęcie prezentujące nogi zawodnika po dotychczasowych etapach już teraz zadziwiło wielu internautów.

– Po szesnastu etapach moje nogi wyglądają na nieco zmęczone – podpisał Poljański szokującą fotografię. Powiedzenie jednak, że są one po prostu nadwyrężone, zdecydowanie nie oddaje prawdziwego stanu rzeczy. Aż trudno więc wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało ciało Polaka po zakończeniu wyścigu.

Internauci śledzący wyniki zawodnika byli realnie zszokowani tym, co pokazała wymowna fotografia. Jednocześnie pochwalili jednak Poljańskiego i jego wytrwałość, która naprawdę jest dowodem ogromnej siły charakteru.

...

Zobacz również

Fot. Instagram