Pełne bezwzględnej przemocy i wulgarności treści, które coraz częściej publikują w internecie polscy nastolatkowie, szokują dorosłych. Bydgoska policja właśnie zajmuje się sprawą okrutnego pobicia, którego dopuściła się 15-letnia dziewczyna. Co zadziwiające, jej koleżanka wszystko nagrała i postanowiła upublicznić na portalu społecznościowym.

9 października w Bydgoszczy doszło do wstrząsających zdarzeń. Nastolatka brutalnie pobiła tam o rok młodszą znajomą. Mimo krzyków i próśb nikt nie zdecydował się pomóc ofierze.

Co zadziwiające, nagranie uwieczniające bójkę trafiło do internetu. Osoba, która jest odpowiedzialna za jego wykonanie oraz opublikowanie, także prawdopodobnie zostanie ukarana za bierność wobec tragedii koleżanki.

– Znamy ten film. W mediach społecznościowych opisano go jako atak nieznanych sprawców, ale szkoła i rodzice pokrzywdzonej zgłosili wcześniej to pobicie, bo nagranie krążyło wśród uczniów. Udało nam się też ustalić napastniczkę – opowiedział o sprawie podkom. Przemysław Słomski w rozmowie z WP.

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!

Zobacz również