Wyciekły wstrząsające kulisy Kogel-Mogel 3! "Upasione, złośliwe, brzydkie babsko"

Wyciekły wstrząsające kulisy Kogel-Mogel 3! "Upasione, złośliwe, brzydkie babsko"

Kogel Mogel 3 bez wątpienia wzbudza wielkie emocje. Kultowa produkcja sprzed lat w 2019 roku ma doczekać się swojej oficjalnej kontynuacji. Ostatnio, na kilka miesięcy przed premierą scenarzystka produkcji, Ilona Łepkowska,  postanowiła podzielić się ze szczegółami procesu twórczego filmu.

Kogel Mogel 3 to jedna z bardziej kultowych komedii epoki PRL-u. Dzięki swojej trafnej satyrze społecznej, jak też idealnym umiejscowieniu w epoce stała się prawdziwym hitem, do którego po latach wracały stacje telewizyjne, które transmitowały ten ważny dla polskiej kultury film. Teraz, na kilka miesięcy przed premierą trzeciej części zaczęły wychodzić pierwsze „przecieki” tak wyczekiwanej produkcji. Te mogą zszokować polskich widzów.

Kogel Mogel 3. Produkcja była koszmarem

Ilona Łepkowska nie była do końca zadowolona z tempa prac nad scenariuszem. Jak mówi kobieta, miała wielkie wątpliwości względem kręcenia kontynuacji. Jak sama mówiła, całość stanowiła dla niej wielkiej wyzwanie nie tylko pod względem pisarskim, ale także nie chciała, aby kontynuacja była czymś wymuszonym. Wielką dbałość przyłożyła do tego, aby kolejna część filmu miała w obsadzie całą oryginalną obsadę. Jak mówiła, zależało jej przede wszystkim na osobie Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Aktorka przez lata unikała propozycji zawodowych związanych z rolami w filmach fabularnych. Dla produkcji postanowiła jednak zaryzykować i wrócić do roli, która prawie 30 lat temu dała jej największą popularność. Pomimo tego, że polscy widzowie bardzo czekają na kontynuację popularnej serii, to nie wszystkim internautom podoba się, że scenariusz do filmu pisze Łepkowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie przepadają za scenarzystką

Ilona Łepkowska jest postacią kontrowersyjną w polskim show-biznesie. Kobieta znana jest głównie z podejmowania wyzwań głównie w operach mydlanych. Nic dziwnego, że internauci obawiają się, że kobieta nie podołała wyzwaniu stworzenia dobrego scenariusza. Jeden z nich dał nawet upust swojej frustracji i zaatakował personalnie pisarkę. - Upasiona, złośliwa, wredna, zazdrosna, stara jędza, która krytykuje każdą kobietę! Nie cierpię tego tłustego, brzydkiego babska! - napisał internauta Czy Łepkowska podoła wyzwaniu? O tym przekonamy się już przy okazji premiery filmy, która planowana jest na marzec 2019 roku. Już teraz wiemy, że akcja filmu będzie działa się w czasach współczesnych, a w zdjęciach wezmą udział wszyscy żyjący członkowie oryginalnej obsady. Z nowych twarzy, na ekranie zobaczymy, chociażby Annę Muchę czy Piotr Adamczyk.
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu