Ksiądz Waldemar Cisło ujawnia przerażające fakty dotyczące uchodźczyń i ich walki o przetrwanie. Droga do Europy jest dla nich ciężka i okrutna nie tylko z powodu niebezpiecznych wód Morza Śródziemnego.

Jak mówi ksiądz Cisło krytykuje obecną politykę imigracyjną Unii Europejskiej, a decyzję o zaproszeniu setek tysięcy osób dotkniętych konfliktami nazywa nieodpowiedzialną. Twierdzi, że zamiast dawać fałszywą nadzieję należy pomagać na miejscu, co z resztą Polska czyni.

Co mało osób zdaje się według księdza zauważać, a o czym należy mówić, jest gehenna jaką przechodzą kobiety w całym tym zamieszaniu. W swojej książce pisze, że aż 80% z nich jest gwałconych, a wiele porywanych i sprzedawanych do domów publicznych.

Ks. Waldemar Cisło odnosi się także do opublikowanych w Niemczech badań, wg. których do Europy zamierza dostać się 1,5 miliona imigrantów.

-Europa nie będzie w stanie przyjąć tylu imigrantów […] Nie można tych ludzi wbrew ich woli na siłę umieszczać w Polsce czy w Czechach. Fundacja Estera sprowadziła do Polski kilkuset chrześcijan z Bliskiego Wschodu, kilka tygodni później już ich nie było, gdyż uciekli z naszego kraju. Dlatego najbardziej efektywna jest pomoc na miejscu, gdzie Polska ma wielkie zasługi. Próbuje się wzbudzić w nas poczucie winy, tymczasem Polska zrobiła już wiele dobrego, finansując szpitale na miejscu lub wysyłając paczki żywnościowe na Bliski Wschód

źródło: niezalezna.pl

...

Zobacz również