Antoni Macierewicz opuścił skład Rady Ministrów w głośnej atmosferze. Wczoraj premier Mateusz Morawiecki odwołał go z funkcji szefa obrony narodowej. Dodatkowy szum spotęgowała wstrząsająca wizja Jackowskiego o Macierewiczu.

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa. Jego wizję niejednokrotnie pomagały policji w odnajdywaniu zaginionych osób.

Sławny wizjoner nie raz udowodnił, że jego wizje się sprawdzają. Czy jego wstrząsająca wizja dotycząca byłego szefa MON okaże się prorocza?

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz zapytany o dymisję! SZOKUJĄCA reakcja zwaliła dziennikarzy z nóg

Wstrząsająca wizja Jackowskiego o Macierewiczu

Jackowski uważa, że wypadek, w którym brał udział Antoni Macierewicz, to nie przypadek. Przypominamy, 25 stycznia były szef MON uczestniczył w wypadku rządowej limuzyny w Lubiczu Dolnym.

W karambolu uczestniczyło aż 7 samochodów i laweta. Żandarmeria Wojskowa prowadzi śledztwo, którego celem jest wyjaśnienie okoliczności wypadku. ŻW przejęła tę sprawę od policji.

– Te wypadki wydają się bardzo przypadkowe, no bo wypadek Macierewicza, czy wypadek z prezydentem Dudą, a też w Izraelu z Beatą Szydło, jest to zastanawiające. Dziwny zbieg okoliczności. Zwłaszcza, w tych moich przepowiedniach na 2017 roku mówiłem, że pan Kaczyński może w tym roku zaniknąć. Celowo użyłem takiego słowa, ponieważ trudno powiedzieć dlaczego, co i jak – powiedział dziennikarzom SE Krzysztof Jackowski.

Te wypadki to początek czegoś większego

Zdaniem jasnowidza wypadki najważniejszych osób w państwie nie były zwyczajnym zrzędzeniem losu. Wypadki rządowych limuzyn mają przyzwyczajać społeczeństwo do kolejnych, które mogą zakończyć się dużo bardziej tragicznie.

– Ciężko powiedzieć. Te przypadki, a być może nie do końca przypadki, choć ja myślę, że to przypadki, to tak jakby to było albo kuszenie losu albo przyzwyczajanie do czegoś. Jeżeli się słyszy – jeden wypadek prezydent – nic się nie stało, drugi wypadek premier – nic się nie stało, trzeci wypadek – min. Macierewicz, to piąty wypadek jeśli byłby i coś by się stało, to nie do końca by nas zdziwiło. Mało tego, byśmy powiedzieli, ogólnie „aha, dużo szczęścia, cztery wypadki, nic się nie stało, a w piątym coś się stało – powiedział wizjoner.

Jasnowidz dodał, że w jego mniemaniu to oznacza coś więcej. Powiedział, że nie wierzy w przypadki, a już szczególnie w przypadku tych trzech reprezentantów polskiego państwa.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Macierewicza przerywa milczenie! Szokujące wyznanie: Mój ojciec był…

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również