Wczorajsze nocne posiedzenie Sejmu było wyjątkowo burzliwe. Jednym z najbardziej omawianych momentów było bardzo emocjonalne wystąpienie lidera obozu władzy Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. 

Echa po wczorajszym wystąpieniu w Sejmie Jarosława Kaczyńskiego wciąż nie milkną. Prezes Prawa i Sprawiedliwości oskarżył opozycję o zamordowanie jego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku w 2010 roku.

– Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami – powiedział z sejmowej mównicy Kaczyński.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Prawie natychmiast w sieci pojawiły się odpowiedzi na słowa lidera PiS. Najpopularniejszą z nich jest specjalnie przygotowana grafika, pełne sarkazmu „przyznanie się do winy”, na zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych.

Na wspomnianej grafice widzimy podobiznę tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego, a wszystko okraszone podpisem „ZAMORDOWAŁEM GO”.

Komentarze internautów niebiorących udziału w internetowej „akcji” są skrajne. Jedni wyrażają poparcie dla takiego działania, a inni są wstrząśnięci tym, że ktoś mógł się posunąć do czegoś takiego, nawet jeśli jest to forma protestu.

...

Zobacz również